Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normaflore vagy ProGastro?

Normaflore vagy ProGastro?

Figyelt kérdés

Antibiotikum (Augmentin) szedésekor mellékhatásként hasmenés lépett fel. 4-5 napi 3x1 Normaflore hatására rendeződni látszott, de aztán visszatért a napi 4-5-szöri nagyon laza, vizenyős széklet.


Probiotikumot szednék, tapasztalatokra vagyok kiváncsi, Normaflore vagy ProGastro a jobb?



#Normaflore #ProGastro
2012. aug. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem használt. Sőt: megettem még két doboz /980/doboz/ orvosi szenet is. Aztán addig agyaltam, míg elkezdtem dióbelet enni. Teljesen megszünt a hasmenésem. 5-6 diónyit naponta még ma is megeszem.
2012. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Zseniális, eddig a dióbélről nem is hallottam, most én is rákerestem és nagyon jókat olvastam, köszi a tippet:)


Az egyik kedvencem a diós rozsos kenyér, azt is veszek a hétvégére, meg sima diót is. :)


(Amúgy a doki tegnap nekem is a széntablettát ajánlotta,

remélem hamarosan rendbe jövök, mert eddig ilyen gondom nem volt:)

2012. aug. 17. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azért küldhetnél egy zöld kezet!
2012. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos, a dió sem mentett meg és újra orvoshoz kellett mennem! és jól tettem, ez volt a hasznos válasz:)


persze eszegetem, mert nagyon ízlik:) köszi:)

A széntabletta zsákutca. :(

Nagyon sokat kellett olvasnom, mire találtam olyan orvosi tanulmányokat, amik alapján probiotikumot választottam a jelen helyzetre alkalmazva.

2012. aug. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!