Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy valaki túlélje 22 évesen a limfómát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudhatjuk. Sok féle limfóma létezik.
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt így lehetetlen megmondani, sok fajtája van. Kérdés, hogy időben fedezték-e fel, satöbbi.

Ha időben vették észre, elég jó esélyek vannak.

2012. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az életkortól függ, hanem a betegség típusától, a beteg általános állapotától stb.
2012. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az öcsémnek 9 hónapja volt a betegséggel szemben..(non hodgkin limfómája volt)Sajnos nem elég az orvosok által ajánlott kemoterápia,sugárterápia.Az öcsém(33 éves volt)nem fogadott el,más alternatív terápiát,pedig sokkal nagyobb esélye lett volna..Azt ajánlom,hogy minden másfajta eljárást,készítményt,terápiát próbáljon ki!!
2012. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Calvin Broadus válasza:
Nem feltétlen gyógyítható, de mindenképp kezelhető sugárterápiával, de még az is lehet hogy gyógyszerrel is
2012. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A László kórházban adják a legjobb kezelést, ajánlom, menj oda.


Lehetetlen megmondani, mik az esélyek, hiszen több ezer fajtája van a betegségnek a teljesen jól kezelhetőtől a 3 hét alatt végzetesig.

2012. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy esélye van rá, nekem 85-95%-ot ígértek.


Én is túléltem.

Én csak kemo-t kaptam, ABVD-t.

Sugárt nem vállaltam.


Üdv.

2012. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!