Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kialakult nálam a reumás láz?...

Kialakult nálam a reumás láz? Ezek a tünetek mire utalnak?

Figyelt kérdés

Szedtem 3féle antibiotikumot. Az első az augmentin duo volt. Leálltam vele,iszonyú erős volt. Kaptam az orvostól Zinnatot,ezt a kúrát végigcsináltam. Fennmaradt a tüszős mandulagyulladás. Teljesen kikészült a gyomrom. Ezután Lefloxint kaptam,amiből egyet vettem be,nagyon jött a savam tőle. Orvosi utasításra abbahagytam. Hétfőn beszélem meg a továbbiakat az orvossal.

Folyamatosan hőemelkedésem van már 2 hete,ráz a hideg. Elkezdett fájni a derekam is.

Mitévő legyek?


2012. aug. 24. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Antibiotikumok mellé "kötelező" probiotikum szedése. De olvasd csak el e gyógyszerek mellékhatásait és megtudod, mi a problémáid eredete.
2012. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!