Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan bélféreg ami úgy...

Van olyan bélféreg ami úgy néz ki mint egy rizsszem?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre a székletemben olyan valamit mint a rizsszem. Kb. 3-4 napja ettem rizst utoljára. Lehet hogy ez még mindig az? Nem látom hogy mozognának. És nem fogytam, sőt 1-2 kilót híztam is mostanában.
2012. aug. 25. 14:41
 1/5 anonimalkoholista ***** válasza:
Simán lehet rizsszem is, de mivel általában a bélférgek darabokban jönnek ki, illetve a szaporulat távozik csak belőled, ezért még akár az is lehet. Egyél sok fokhagymát, az féreghajtó hatású és még finom is.
2012. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jegecske ***** válasza:

Igen, úgy hivják, hogy cérnagiliszta. Gyógyszere Vermox, 1tb. , pontosan 2 hét mulva ismétlés, /akkor kelnek a peték/. A panasz megszünik. Ajánlott az egész családnak egyszerre. Ha van kutya, macska annak is féreghajtó. /állatorvostól/

Vermox vényre irható, kb 1000Ft.

2012. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A VERMOX 3200 ft és 6 szemes.
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! voltál orvosnál? mitől volt?
2012. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam, mert rájöttem hogy csak kajától volt. Sokszor szoktam müzlit enni és az látszott.
2012. nov. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!