Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg? Hogyan tudnék...

Bélféreg? Hogyan tudnék házilag rásegíteni hogy kimenjenek ezek a kicsi férgek? BŐVEBB LENT! PLs gyors választ!

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje viszket a s*ggly*kam(bocs a kifejezésért)Főleg este. Elöször azt hittem hogy valami seb de nem és tegnap vécéztem belenéztem a wécé be és ott láttam nagyon pici fehér kukacokat.Nagyon megijedtem szóltam a szüleimnek nemsokára el is megyünk orvoshoz.


12/f



2012. máj. 23. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
FOKHAGYMA!!!
2012. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
áááá kössz azt úgyis nagyon szeretem és egy nap mennyit egyek meg ? mert általában nem tudok megállni az evésben
2012. máj. 23. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Amennyit csak bírsz. Azért a gyomrod nehogy megfájduljon, bár annyit gondolom megér:) Az orvost azért ne hagyd ki, de a fokhagyma tuti!
2012. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! nem hagyom ki az orvost de nagyon sok foghagymát eszem!
2012. máj. 23. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Ok:) Kb. fél óra múlva tudok megkérdezni valakit, aki már konkrétan alkalmazta, hogy mennyit evett. Majd megírom.
2012. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért csak nemsokára mentek orvoshoz.Azonnal elkéne menni!Mindig ügyel háziorvos.
2012. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is olyan brutális, mint gondoltam, 3-4 gerezd egy evésre, pár napig. Ahogy tudott, persze elment orvoshoz, de akkor már nem volt, legalábbis láthatóan. Körömkefét használj, mert a körmöd alá megy a vakarózásnál!
2012. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így van, egyél fokhagymát! Jó sokat, ezek a kis férgek azt nem bírják :) Nekem is volt bélférgem és amíg orvoshoz nem mentünk én is azt ettem, utána meg a gyógyszert. Nagyon hamar meg lehet tőlük így szabadulni :)
2012. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha több dolog érdekel ezekről a férgekről, keresgélj ezen az oldalon az élősködőkről
2012. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! A doki mit mondott?Elküldte a székletedet vizsgálatra vagy mondta h a család többi tagja is kúrálja magát?Én vmelyik nap vettem észre, de kicsit félek elmenni orvoshoz mert olyan "ciki" :(
2012. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!