Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladás...

Tüszős mandulagyulladás esetén mikor sportolhatok?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt tüszős mandulagyulladásom, aztán jobban lettem az antibiotikum miatt és elmentem edzésre meg meccsre is, rá 2 napra megint szenvedtem a fájdalomtól. Vissza mentem a dokihoz és szombatig írt fel egy új féle antibiotikumot, azt mondta ha nem gyógyulok meg Fül-orr-gégészetre kell mennem.

Mehetek szombat előtt edzésre-meccsre vagy csak utána?



2012. aug. 26. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
És másodszor, amikor új antibiotikumot kaptál, akkor is tüszős volt a mandulád?(nem hülyeségből kérdezem). Vagy csak fájt a torkod-szimpla kis vírus miatt. Ha utóbbi akkor mehetsz és játszhatsz, ha tüszős volt akkor elmeheszt de csak nézd a többieket.
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor csak nézni megyek. :-)
2012. aug. 28. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
tehát akkor nem érdemes sportolni, most én is ebben a cipőben vagyok, már 5.napja lábadozok és már nagyon hiányzik a sport, de én mondjuk csak egy kis tornára gondoltam 15.percre.
2016. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!