Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » NATURLAND SVÉD CSEPP MIRE JÓ?

NATURLAND SVÉD CSEPP MIRE JÓ?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Néhány ml. elfogyasztása után az ember ki tudja kapcsolni a Caps Lockot.
2012. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A KEDVES S GYORS VÁLASZODAT,MILY MEGTISZTELŐ VOLT SZÁMOMRA!:))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 4. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kikapcsolhatnád a CapsLock-ot, attól nem olvassák el előbb, maximum ilyen válaszadás miatt.


Mellesleg Google-ben 1 perc alatt megtudtam róla szinte mindent:

"A készítmény hatóanyaga a Svédkeserű tinktúra, melynek alkotórészei biztosítják:


- az étvágyjavító, emésztést serkentő, epekiválasztást fokozó hatást (keserű narancshéj, bazsalikomfű, kardamomumtermés, kínai csillagánizs termés, benedekfű, fahéj, tárnicsgyökér, borsosmentalevél, szurokfű, vidrafűlevél),


- a gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatást (közönséges párlófű virágos hajtás, orvosi angyalgyökér, bábakalácsgyökér, kamillavirágzat, igazi édesgyökér),


- a kezelt testfelület vérellátásának fokozásával a fájdalomérzet enyhítését (szegfűszeg, borsosmentalevél, 96%-os etanol)."

2012. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
én azt szoktam enni minden nap, egészségesebbnek érzem magam tőle, és ha bármi bajom van (fülem, torkom, stb fáj) azt teszem rá, akár külsőleg is.
2012. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

"én azt szoktam enni minden nap"


Ez igen, jó étvágyat.

2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem direkt írtam nagy betűvel.Akkor kipróbálom hisz nekem hízásra kéne.
2012. szept. 5. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hízni szeretnél, akkor inkább a Béres cseppet próbáld ki.
2012. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!