Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire hatásos a grapefruit...

Mennyire hatásos a grapefruit csepp echinacea kivonattal?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy drogériában, sok jót olvastam róla. Igazából immunerősítés céljából vettem, mivel lisztérzékeny is vagyok, és eléggé hamar megbetegszem. És még valami, hogyan kell hígittani, a dobozán az áll hogy napi 2x10 csepp, vagyis 10 csepp kb 2 dl vízben?

2011. dec. 30. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Bérescsepptől fáj a pocid? Csak mert az olcsóbb is, és arról tudom, hogy hatásos. Egyébként nekem is szimpatikus a grapefruit csepp is, csak még nem próbáltam ki, viszont hallottam már olyanról, hogy valaki inkább azt szedi a bérescsepp helyett, mert attól fájt a hasa.
2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem fáj tőle, és béres cseppet már szedtem.
2011. dec. 30. 12:45
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Szedted, azaz leálltál vele? Szerintem ez a kettő nem olyan jó párosítás. Ha a bérescseppet akarod kiegészíteni, szerintem másféle készítményt kéne kipróbálnod.
2011. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezért semmiféle csepptől vagy tablettától ne várd el, hogy majd nem fogsz megfázni, ha szeded! Nem tudom, elvárod-e, de ha igen, ne tedd.
2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Én sem várom el a cseppektől, meg a tablettáktól, hogy ne fázzak meg, de ők önzetlenségből, és hálából biztosítják ezt nekem.


:D

2011. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen hatásuk nincs... MAXIMUM segítenek, de azt is MAXIMUM...
2011. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, a béres cseppet már több mint egy hónapja szedtem.

És most kezdtem el szedni ezt. Nem csodát várok, csak szeretném kiegészíteni a táplálkozásomat.

2011. dec. 30. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor jó. :)

És valami multivitamint?

2011. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem szedtem semmit, megfáztam, beteg voltam. Most szedek sokmindent, nem fázom meg. Problem?
2011. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Ott a placebohatás, meg a véletlen.

Nomeg... nem lehet, hogy véletlen pont azóta figyelsz oda az életmódodra, hogy szeded?

Melyiket szeded amúgy? A Bérest?

2011. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!