Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lupuszom van,15 éves koromban...

Lupuszom van,15 éves koromban derült ki. Most 17 vagyok. Kell ezt valamivel kezelni? Lesz tőle valami komolyabb bajom később?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez egy autoimmun betegség tehát az immunrendszered saját maga ellen dolgozik,a belső szerveidet támadja és károsítja azokat,gondolom a tüneteit tudod,ezeket lehet kezelni,valamint hosszas gondos kezelés és a fizikoterápia is segít.A fiatal felnőtteknél általában a változókorban csillapodik.
2009. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem kezelnek, orvosilag is, de én a helyedben alternatív gyógyászatra mennék.
2009. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még sokáig szeretnél élni, akkor FELTÉTLENÜL!!!!!!!
2009. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz, nekem is 18 évesen derült ki, aztán mondták nem kell vele foglalkozni.

Később meg majdnem belehaltam, azóta folyamatos orvosi kezelés alatt állok, jól kezelhető csak nem szabad elhanyagolni.

2009. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem is lupusom van, gyógyíthatatlan betegség, együtt kell vele élned, és KEZELNI KELL
2010. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és azóta sincs semmi bajom. A bőrtünetei kijöttek kb. 12 éves koromban, jelen voltak vagy 3 évig, aztán semmi. Előfordulhat, hogy ennyivel megúsztam?
2011. nov. 25. 02:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába nincs tüneted, attól még nem gyógyultál meg, sajnos. De nem is értem, miért nem kezdtek veled valamit. Biztos nem csak lupus-gyanú volt? Antitesteket találtak? Ha találtak, akkor sajnos kezelni kell, élethossziglan.
2012. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Hogy vagy azóta?
2016. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!