Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem valami komoly?...

Ugye nem valami komoly? Nagyon ilyesztő!

Figyelt kérdés

Erős mellkasi fàjdalom ami mèg a hâtamba is àtsugàrzik. Szùrò, vagy inkàbb égető érzés. A gyomrom felè is èreztem màr. Hullàmokban jelentkezik, reggel volt egy roham és mostmegint kezdődik. Vírustòl volt ilyen valakinek mostanàban? Kisfiam beteg, valami vírusos nàtha. Férjemnek tegnap volt ilyen mellkasi fàjdalma. Rajtunk így jönne ki?

32hetes kismama



#Terhesség mellkasi fàjdalom vírus
2012. szept. 19. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
iJesztő helyesen...
2012. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom én is cseszd meg, valószínű hogy a görcsök miatt tévesztettem el, mert amikor erősödik alig làtok annyira fâj... Köszi a hasznos hozzàszólàst
2012. szept. 19. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

AZONNAL ORVOSHOZ! MENJ A LEGKÖZELEBBI SÜRGŐSSÉGI OSZTÁLYRA ERŐS GÖRCSÖS PANASZOKKAL, DE EMELD KI HOGY KISMAMA VAGY. SIESS, MÍG NEM KÉSŐ!!!!



sok szerencsét :)

2012. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez újdonság lehet, hogy a görcs degradálja a helyesírási készséget.
2012. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ijedtében elrohan orvoshoz, de mit csináljon a férje, akinek hasonló tünete van?
2012. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az addig vigyázzon a kicsire. majd ha visszejött, akkor irány nekik a háziorvos!
2012. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!