Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges valamivel "lebetegí...

Lehetséges valamivel "lebetegíteni" magunkat?

Figyelt kérdés
Osztálytársam nagyobb dolgozatok előtt "hirtelen megbetegszik", és volt is egy olyan elejtett fél mondata, hogy ezt ő teszi. Nem allergiás. Ez lehetséges?

2012. szept. 29. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak megjátssza. De az is lehet, hogy te értetted félre, és csak pont olyankor betegszik meg (bár furcsa véletlen lenne). Tényleges betegséget nem nagyon lehet előidézni direkt, esetleg ha romlott kaját eszik. Más nemigen jut eszembe, de lehet, hogy a lógós diákok kreatívabbak ilyen téren nálam.
2012. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De csak 3 napra tűnik el. Dolgaozat előtti napon, a dolgozat napján és utána következőn.
2012. szept. 29. 20:12
 3/6 anonim válasza:
Persze,nekem unokatesóim azt szokták csinálni,hogy megisznak egy uborkalét vagy mit(nem nagyon emlékszek arra,hogy mit mondtak)és kihányják.Lehet,színlelni is,a lázmérőt odateszed konvektorhoz vagy kandallóhoz.Ezeket a "módszereket" ismerem.:DÉn nekem sokszor volt olyan,hogy dolgozat előtt lebetegedtem(nem színleltem)...rossz volt mert,pont azoknál a dolgozatoknál nem voltam ott,amiket tudtam.
2012. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az esti evéssel tudtam magamat "harcképtelenné" tenni. Valami jó zsíros, nehéz kaja késő estére, és garantáltan elcseszed a gyomrodat!
2012. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igyál romlott tejet
2012. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bézbózütő1000 válasza:
csalogasd a wc-t és tuti hogy kapsz valami fertőzést ;)
2014. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!