Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segíthet az immunrendszer...

Segíthet az immunrendszer védelmében a Flavin7 vagy a Flavin77 rost?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon jó termékcsaládot, mert sokan ajánlották és ez a Flavin7 és Flavin77 termékcsalád. [link] megnéztem és sok információkat ad és szerintem hatékony is lehet. 300.000 mg/liter antioxidánst tartalmaz! Ennyi mennyiségnél úgy tudom, hogy nem alakulhat ki a rák!
2009. aug. 5. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, vhol olvastam hogy kétségbe vonják ennek a flavinnak a gyógyhatását. Mert nincs semmi hatása a placebón kívül. Szerintem inkább egy orvossal konzultálj mielőtt beszeded ezeket. Inkább ő ajánljon neked vmi hasznosat a rák ellen. De biztos vagyok benne a rendszeres, egészséges étkezés és sport is használ emelett!
2009. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem eszel műkajákat és sok savanyúkáposztát is vitamindús zöldséget és gyümölcsöt eszel akkor nem kell félned a rákos megbetegedésektől, kivéve persze az öröklötteket, de ezzel az is elkerülhető, semmi gond :)
2009. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól látjátok az ételek vonatkozását. Viszont sajnos a táplálékaink tápanyag tartalma kevesebb lett. Ezért érdemes koncentrált hasznos táplálékkiegészítőkkel pótolni. Ezért gondoltam, hogy felvetem a kérdést. A flavin7 és a Flavin77 Rost összetételét nézve jónak tűnik. Nem lehet az rossz, amit 11 éve forgalmaznak és mellékhatásként sok a gyógyult beteg.
2009. aug. 6. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül bevált?
2023. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!