Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek milyen tünetekre vallanak?

Ezek milyen tünetekre vallanak?

Figyelt kérdés

Pár éve van olyan problémám, vagyis nem zavaró, csak kellemetlen, hogy ha elesek pl. és beverem a könyököm, akkor kb 1 hónapig lila marad.


A bokámon volt egy "beverés" és az amióta bevertem 2 éve be is barnult és olyan is, orvos erre semmit nem mondott. Mármint csak ezt mutattam meg neki.


De ha mondjuk ráfekszek egy könyvre, és a kezemen fekszem, akkor vagy 1 óráig látszik hogy "piros" a kezem, és a fejem. Normális ez, csak hosszabb mint az átlag.


Vagyis jobban pirosodok mint az átlag, és tovább megmaradnak rajtam a "foltok".



2012. okt. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérvételen mikor voltál? Szerintem nem ártana egy laborvizsgálat (háziorvos adhat beutalót) - csak megnyugtatásképpen sem.
2012. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is oda gyanakodtam.


Azt mondta konkrét tünetek nélkül nem adhat beutalot.

Ehelyett elküldött alergiavizsgálatra...

2012. okt. 7. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként 18 vagoyk és még soha.
2012. okt. 7. 19:15
 4/7 Diarmand ***** válasza:

Porcelánbőr és vérzékenység. Nem kellemes látvány, annyi szent.

Úgy tudom gyógymód nincs ezekre, de lehet hogy tévedek.

2012. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vérszegénységre tippelek nővérem is az, bátyám éppen hogy nem.


Nincs látvány, normális vagyok, kivéve ha elfekszem a kezem, jóval több (10 perc helyett 20) kell hogy eltünjön.


a vérszegénység meg gyógyitható, sőt el is múlhat magától. Csak folyton szedni kell bizonyos gyógyszereket. (visszaesés megelőzése miatt)

2012. okt. 8. 14:41
 6/7 anonim válasza:

Hello!


Ez a "nem ad beutalót" kicsit érdekes.

Úgy tudom, hogy évente egyszer kivizsgáltathatod magad.

Vagy csak az én háziorvosom ad ha kérek évente beutalót tünet nélkül EKG/LABOR ?

Utána pedig elmondja az eredményekből hogy pajzsmirigy máj vese koleszterin rendben, és megemlíti, hogy igen, még mindíg van allergiám?

Nem vagyok még nyugger, úgyhogy nem hiszem hogy a korom alapján tenné ezt :-)

2012. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam vérvételen, nincs semmi új.

A vasam közelebb van a minimál értékhez, mint a maxhoz, de nincs vele baj, lehet ezért vagyok picit "fehérebb".

2012. nov. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!