Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 'önkényesen' abbahagyom az...

Ha 'önkényesen' abbahagyom az antidepi&rivó szedését, milyen 'elvonási tünetekre' számíthatok?

Figyelt kérdés

Az orvosom hivatalosan hülyének nyilváníthat, 'vádolhat' azzal, hogy pl. torz az ítélőképességem vagy hogy ártani akarok magamnak, ha ezt a szándékomat előre nem közlöm vele?

0,75mg rivó és 75mg olwexya/nap

szocfóbiára


2012. máj. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős szorongás, ingerlékenység, alvászavar, nyugtalanság, remegés stb. törhet rád. Ha abba akarod hagyni a gyógyszert, akkor szerintem az a minimum, hogy közlöd az orvossal, hogy nem akarod szedni. Ha nem akarsz gyógyszert szedni, lehet, hogy elég lenne pszichológushoz járni, ha csak szociális fóbiád van. Hülyének nem nyilváníthat az orvos, csak azért mert te abbahagyod a bogyót. Nekem is volt szociális fóbiám, pokol volt az életem. Velaxint szedtem évekig, az használt, semmi más. Remélem meggyógyulsz te is!
2012. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi


"Nagyon erős szorongás, ingerlékenység, alvászavar, nyugtalanság" ez alapból így van :)

2012. máj. 13. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Még inkább felerősödne, különösen a tél közeledtével.
2012. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére most nem a tél jön, hanem a nyár.
2012. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!