Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb ami felhozza a...

Mi a legjobb ami felhozza a váladékot köhögés esetén? Valami szirup vagy acc?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem valami Naturlandos szirup hozta fel. Valami Mixtura a neve...

De a disznózsír is nagyon jó, rákened a mellkasára meg a hátára, bebugyolálod és az is feloldja :)

2012. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez mindig beválik.

2012. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A méz is jó!
2012. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A két legjobb szer ammit már előttem is írtak a Mixtura Pecturalis (receptköteles)és a Fluimucil granulátum (ez vény nélkül is kapható)
2012. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a torkodon lévő cuccra gondolsz... Ne nevessetek ki! De nekem a jó fokhagymás pirítós vált be. Nem kell nagyon pépesre összerágni, szóval picit kellemetlen lesz ha nyeled, de nagyon szépen leviszi a váladékot onnan:)
2012. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 evamari válasza:
Kis üvegbe egy sor karika vöröshagyma 1 kiskanál cukor és így sorban . Hűtőben sokáig eláll , ne töltsd tele mert levet enged . A levét kell kanalazni , jó ízű , gyerekek is szívesen eszegetik .
2012. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szirupok és ACC 200 már gyerekkoromban sem hatottak. Ha erősen köhögsz és erősebb gyógyszer kell, akkor vmi tablettát szedjél. Nekem az Ambroxol-Q(most Ambroxol-Teva) vált be, vagy szedjél Paxirasol-t! :D


De a legjobb, ha a dokidat kérdezed meg vagy a gyógyszertárost.

2012. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem az éjszakára tett hidez vizes törülöző a tuti,éjjel legalább egyszer cserélem,egy éjszaka elég szokott lenni másnap reggel felszakad az egész cucc főleg ha fokhagymás piritós a reggeli.

Amugy nem voltam megfázva évek óta mióta valakinek a tanácsára elvittem a lányomat Parajdra a sóbányába mert folyton megvolt fázva és a sok antibiotokum már nem hatott és kihányt mindent.

Két évente viszem el,hazafelé jövet veszek néhány üveg áfonya lekvárt az is segit...ajánlom mindenkinek

2012. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Mucopront szirup (a sok hülye válasz mellet) recept nélkül kapható!
2012. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
lándzsás utifű szirup, kakukkfű+utifű tea
2012. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!