Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcsöt hogyan lehet...

Szemölcsöt hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Hello. Nőtt a kezemfején egy szemölcs elmentem orvoshoz lekaparták, de 1 hónap múlva megint visszajött barátaival együtt most már több van. Rendkívül idegesít és undorító is. Hogyan lehet ezektől végleg megszabadulni? Említettek gyógyszeres kezelést is mivel ezt állítólag vírus okozza. Aki tud segítsen! S.O.S.

2012. okt. 11. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem eddig életembe 1 volt eddig,azt se tudtam mi fán terem,először én kapargattam hülye fejjel.

Aztán akkor még sulis voltam bnőm hozott egy fagyasztó valamit,elkezdi nem fog fájni.. ahha mint egy méhcsípés kb rettentően fájt és nem használt ez sem.

Aztán vettem ezt:

[link]


és ez nekem bevált! Próbáld ki,meg a fagyasztósat is ki kéne azért hátha neked beválik.

2012. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha nekem is előjön a szemölcs, régebben a wartner fagyasztó sprét használtam, az nekem mindig eltűntette, de most már van egy ecsetelője is a wartnernek, azt is kipróbáltam és az is működött nekem.
2012. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!