Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Termeszetes hasfogo? (Bocs,...

Termeszetes hasfogo? (Bocs, hosszu lett)

Figyelt kérdés

Tegnap elott kezdodott. Reggel meg nem volt semmi bajom. Delutan elmentem dolgozni. (3-11-ig dolgozom) Nemsokkal kezdes utan kezdodott. Az egesz torzsemben ereztem a fajdalmat. (A hatam a munka miatt fajt) Ha jol emlekszem, meg a mellkasom is fajt. A gyomrom a beleim, az oldalam, es egesz alul a hasam is. (A mensim jovo hetvegen, az utani het elejen jon meg, kozbe nem szokott fajni, csak elotte 1 nappal) Eleg rendesen fajt, es erzekeny lettem a szagokra. Kifordult a gyomrom majdnem, mikor mas lanyokon megereztem a parfumot. Azt hittem csak ettol van hanyingerem. Aztan elkezdtem fazni, de mivel mas is mondta, hogy hideg van, gondoltam csak tan nem vagyok lazas. Feloltozni nem tudtam jobban, mert 2 hete kohogok, mihelyt kicsit melegebben vagyok, kohogok, ha kohogok hazakuldenek es elvesztem a melom. 2. alkalom lenne, hogy kohoges miatt hazakuldenek es tudom, hogy egy csaj 2x kesett 5 percet es mar ki is vagtak. 7 orakor a szunet alatt bevettem egy algopirint, mert mar elviselhetetlenek voltak a tunetek. Akkor csokkentek is, majdnem 3 ora hosszara. A 7 oras szunetben nem tudtam megenni a szendvicsem, pedig mindig farkas ehes vagyok. Este hazajottem, beszedtem meg egy algopirint es megmertem a homersekletem. 37.6, nagynehezen elaludtam, miutan az algopirin elnyomta a hanyingerem. Reggel meg arra ebretem, hogy barna foltot biggyesztek a lepedore. Hanyinger folytatodott. Meg 2x mentem wcre, minden figyelmeztetes nelkul jott ki belolem, igy sajnos a szonyegem banta. Fertotlenites, tusolas, agynemu mosas....Aztan egesz nap hanyigerem volt, de nem mentem wcre. Este meg egyszer mentem, napkozben osszesen 2 keksz lement. Estere bekaptam egy fottojast. Lazam 38 kornyeken mozgott egesz nap, de mar csak egy algopirint vettem be, mikor 38.5 ig felcsuszott, mert mar nagyon rosszul ereztem magam. Ejjel 1:30kor borzaszto kinok kozott azt hittem megszabadultam mindentol. Majdnem hanytam is. Ekkorra mar szinte mar csak viz folyt ki belolem. Egesz nap csak masfel bogre tea ment le. Megkonnyebbulve fekudtem le. 5 orakor arra ebredtem, hogy ha 2 masodperc alatt nem erek ki a wcre, akkor barna csikot huzok magam utan. Kabe olyan volt, mintha beontest kaptam volna. Hanyingerem elmult, es mar csak barna viz tavozott belolem. Aztan ma mar nem tudom hanyszor rohantam ki, foggalmam sincs, honnan jon ez a sok viz. Ugy kulonosebben nem vagyok rosszul, es szerintem homersekletem is normalis. Most egy darab fottkrumplit probalok legyomoszolni mar orak ota. Attertem a vizre. Mihelyt lenyelek valamit, legyen az 2 korty viz, vagy egy falat krumpli, a gyomrom es a beleim azonnal beindulnak, kellemetlenul zuborognak.

Mit egyek es mit igyak? Eloszor azt hittem, hogy valami rosszat ettem, de szerintem ez mar virusos. Ha nem mulik holnapra, hivok orvost.


2012. okt. 14. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ropi,sósételek :]

De mindenképp menj el orvoshoz, lehet valamilyen fertőzés. A széntabletta a legjobb nekem úgy megfogta a hasam hogy kétnapig nem tudtam nagy wczni..

Mikor beteg voltam lázas,hasmenés,hányás akkor engem bevittek az ügyeletre kaptam egy szuri koktélt a hátsómba, lement a láz hasmenés volt..de nem annyira legalább és a hányás elmúlt. Jobbulást

2012. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen mar egesz jol vagyok, van egy kis hanyingerem, meg mindig zuborog a hasam, es meg mindig jarok wcre, de egyre kevesebb jon ki. Mar 3kilo viz kiment belolem, raalltam a merlegre:( Nemreg ugy ereztem, hogy ehes vagyok, elkezdtem piritost enni, de 2 falat utan hanyingerem lett.
2012. okt. 14. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én nem ettem-ittam semmit, mert akkor nem tisztul ki a gyomor. Ne egyél ma még semmit, lehet nehéz megállni, de csak folyadék. Mert az kell :] Holnap du. még pihengess, keveset egyél :]
2012. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat szerintem a gyomrom mar kiurult ma hajnalban. Viszont azota meg ettem egy kicsit. Mar attol voltam rosszul, hogy nincs bennem semmi. Ettem az elobb par kanal levest. Gondolod, nem kene tobbet ennem, de hat mar igy is olyan gyenge vagyok...nem hiszem, hogy holnap megyek dolgozni.
2012. okt. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!