Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg ellen mi jó?

Bélféreg ellen mi jó?

Figyelt kérdés

Már tiszta ciki eza dolog... állandóan van valami bajom.. augusztusban műtottek, most szerdán is fognak, kedden nőgyógyász és még csak tizennégy éves vagyok..most úgytűnik úgymond gilisztás vagyok, a székletet megse merem nézni. Kiskoromba kétszer voltam az, azóta nem nézem meg mert ilyen fóbia szerűség alakult ki nálam. Most vagyis egy ideje nagyon viszket a végbélnyílásom..szóval tuti..:[

ez annyira ciki, a háziorvoshoz mindig csak megyünk h bajom van.. valami jó gilisztahajtó dolgot nem tudtok? nem akarom a dokinak mondani mert inkább elásom magam annyira ciki...:[ vény nélkül kapható gyógyszerféleség ami százszázalékosan használ??

Ez fontos kérlek írjatok :[



2012. okt. 14. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ami erre tuti, hogy jó, azt sajnos nem lehet vény nélkül kapni. Az a Vermox. Az orvos nem fog kinevetni, sem megalázni téged, menj csak el kérlek. Azért van, hogy akinek mindig baja van : ) azon segitsen. De addig is, fokhagyma, fokhagyma, fokhagyma minden mennyiségben. Persze azért ésszel, mert úgy leesik a vérnyomásod, ha sokat eszel, hogy akkor meg ájuldozni fogsz. Más nincs, ami igazán jó lenne. Körmödet mindig sikáld ki szappanos kefével, gyakran mosakodj alul szappannal, szedd a Vermoxot, amit doki ir fel, hidd el, kigyógyulsz. És a cicákkal, kutyákkal óvatosan. Mindig kézmosás simogatás után!!
2012. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Az az orvos dolga, hogy téged ellásson...
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azért ciki, mert nagyon jó ismerősünk az asszisztens ő lányával voltam mindig egykét éve, nagy barátnőm volt és ciki az anyja előtt ezt beszélni
2012. okt. 14. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegfűszeg:

Elpusztítja a bél parazitákat, bélférgeket.

Fokhagyma:

Nagymamák csinálták a gyerekek elgilisztásodásakor, bélférgességkor, hogy két cikk fokhagymát összetörtek vagy reszeltek, két deci tejben felfőzték, és egyszerre megitatták a gyerekkel, 3-4 kezelés után megszűntek a panaszok.

2012. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, a tejes dolog a legjobb, jobban össze van törve a fokhagyma és jobban is hat igy. Ez tuti, hogy használ! Sok sikert!
2012. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaki mintát kell küldeni valahova, a doki aztmondta....na életem legrosszabb híre, én elfogok ájulni -.-
2012. okt. 16. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy..remélem azóta meggyógyultál :)

nekem most jött elő :/

2015. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!