Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmeneses betegseg utan...

Hasmeneses betegseg utan mikor mentel vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Szombat ota hasmenesem van. Voltak eleg durva napok is. Tegnap es tegnap elott delelott tobbszor (3-5 alkalommal) mentem wc-re, majd delutan semmi, este pedig parszor meg lefekves elott. Tegnap elott tobbszor, mint tegnap. Tegnap hajnalban 1:30-tol 5:15-ig orankent, de ma hajnalban csak teves riasztasok voltak. Zuborgott meg a hasam, tudtam, hogy meg lesz valami, de csak gaz jott ki. Most viszont reggel az elobb mennem kellett wc-re, sajnos eredmennyel. Delutan 3-11-ig dolgozom. Ha addig nem lesz semmi, ti mennetek dolgozni? Mar nagyon kene. Ha lehet, bevallalok szombat vasarnapra is, hogy visszahozzak valamennyit a 3 nap kiesesbol. Erom az egesz jol vissza jott mar tegnap...na azert meg nem ugraltam, de ma mar bizonyara erosebb leszek. Meg mindig nem eszek szinte semmit, mert felek, hogy bajt csinalok...sajnos 2x is ez tortent. Nem merek mast enni, csak piritost, kekszet, nyers repat es fott krumplit. Ma meg biztosan ugyanaz lesz a menu, habar mar ennek valami rendeset is:( Talan szombaton bekockaztatok egy rendes kajat.

5kg lement, de ez csak viz, ugye? Szerintetek mikor alljak vissza rendes kajara?


2012. okt. 18. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vírusos,akkor én jönnék dolgozni,mert a wc ajtó 2 méterre,és senki nem szól ha 20 percenként megyek,és a büdös se jön ki.

De pl szalag mellé gyártósorra tuti nem mennék,ott nem lehet kiszaladgálni gyakran.

2012. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat pedig szalag melle megyek, de mar ugy tunik, nem kell wc-re jarnom. Csak energiam nincs sok. Ha mas betegsegrol lenne szo, bedobnek egy energiaitalt, csokit, de most nem lehet. Majd csak tulelem a mai napot, holnap mar biztos jobb lesz.
2012. okt. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!