Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tojásfehérje-szerű ürülék,...

Tojásfehérje-szerű ürülék, enyhén véres:S Másnak is volt már?

Figyelt kérdés
Fájdalom,ill más panasz nincs. A barátom azt mondta, neki és az anyukájának is volt már, de elmúlt.
2012. nov. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez konkrétan milyen váladék? ha hüvelyváladék, akkor gratulálok peteérésed van...
2012. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem végbélből ürül. ez lehet egyszerűen belső aranyeres csomók gyulladása miatt képződött nyák, bármilyen bakteriális eredetű gyulladás, de például a fekélyes vastagbél gyulladás jele is. Orvosi vizsgálat után lehet eldönteni.
2012. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok,ha találkoztál már olyan fiúval,akinek peteérése van, és nem tud róla-.-

Bocs,ha félreérthető volt az ürülék szó... úgy értem, széklet, fekália,stb.

2012. nov. 3. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak! Ezek szerint nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni(remélem) Sajnos csak csütörtökön tudok elmenni orvoshoz, ha addig elmúlik,akkor is érdemes elmenni orvoshoz?
2012. nov. 3. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Igen, mindenképp. Ugyanis a tünet volt és Nálad. Azért biztos jár az agyad, hogy mi lehet.

2012. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, jár az agyam, és félek:S:S:S Félek, a vizsgálatoktól is, meg attól is,h vmi nagy baj lehet...
2012. nov. 3. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Dalacin (antibiotikum) szedése után volt ilyen.
2012. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 hete én is antibiotikumot szedtem (és sajnos elég sokszor szedtem már ebben az évben:S)
2012. nov. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!