Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájás! Ez tényleg igaz?

Torokfájás! Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Tegnap délutántól nagyon fáj a torkom és mihamarabb meg kéne gyógyulnom, legkésőbb szerdára. Azt mondták a suliban hogy fele-fele méz és reszelt fokhagyma keveréket egyek. Tényleg hatásos?

2012. nov. 9. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyiért már gyógyszert is kapsz ami ahsznal.
2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Fosásgyanús,de ha még egy hetet akarsz hiányozni,hatásos.
2012. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyógyszert nem ír az orvosom :S Rohadtul nem akarok hiányozni pont ezért kérdezem.....értelmes válaszokat szeretnék.....
2012. nov. 9. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Én így még nem ettem. Viszont ajánlom a akácmézes kamilla+hársfa teát. Rendszeresen idd minden nap, és javaslom, hogy csinálj egy nagy kancsóval, amiből töltesz magadnak.

Ezen kívül vény nélkül kapható torokfertőtlenítő cukorkákat lehet kapni a patikában.

Ja, és C-vitamin!! :))

2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. nov. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami rögtön elmulasztja az a fele fele méz, facsart citrom.

Először lassan bekanalazol 1 decit majd ha megint jelentkezik a fájdalom újra 1 decit.

2012. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát biztos mert a citrom az jó c vitaminos.

Egyszer ismerősnek meg vittem egy kiló narancsot, másnapra meggyógyult. Lehet hogy az is jó rá.

2012. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!