Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fél éve fáj a hasam. Valaki...

Fél éve fáj a hasam. Valaki segítsen megfejteni mitől lehet?

Figyelt kérdés
21 éves Fiú vagyok.konkrét fájdalom a Bal oldalon alhasi fájás. úgy érzem mint ha a beleimmel lenne baj. van mikor 1 hónapra teljesen elmúlik. ritkábban a jobb oldalon is fáj. van mikor a gyomromnál is. étkezés el nem sikerült összefüggés be hoznom. hajlamos vagyok betegségek beképzelésére is...főleg mióta fáj a hasam.Gyakran vagyok ideges lélekben, de nagyon türelmes ember vagyok. voltam alhasi röngen en. minen normális. Dohányzom 4 éve. a fájdalom elviselhető, néha alig érzem. Kérem valaki segítsen, vagy adjon ötletet, hogy mi lehet ez? vagy mi a megoldás ?

2012. nov. 13. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne menj el orvoshoz! Inkább írj az ezotéria rovatba és várd a csodát!
2012. nov. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt akartam én is javasolni, hogy még véletlenül se menj el a háziorvosodhoz...
2012. nov. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el bélmosásra, mert lehet, hogy a ritkán ürítés okoz problémát
2012. nov. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4x voltam orvosnál. azt mondta majd el múlik.

azt hiszitek nem az volt az első ?

orvosom szerint pszihés probléma lehet :O

2012. nov. 13. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
colitis ulcerosa kezdeti fázisa
2012. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ideg alapon, mint ahogy az orvos mondta!
2012. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!