Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
ma mentem vissza a vizlettenyésztés eredményért,lényegében nem mutatott semmit.nitrit sok.kérdeztem hogy mitől van:azt monta baktérium ,fertőzés.ezt eddig is tudtam,ujat nem mondott.3 hétig kell szednem és ha vissza tér akkor a partnert kell kivizsgálni.most jön a ráadás.amint felirta a receptet eltettem.haza mentem össze pakolni mivel jönöm kellett dolgoni és közben kiváltottam a gyogyszert azt is betettem a táskába meg se néztem milyem gyogyszer.Bejöttem a melóba,elővettem és látom hogy olyat irt fel amire alergiás vagyok.most mi a f.szt csináljak.nem hiszem el hogy nem látta a gépbe hogy arra alegiás vagyok mivel ezt már jeleztem annó.
2012. nov. 13. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem figyeltek oda a dolgokra, ami elég baj.

Amúgy meg telefonálj be, mond el, hogy mi a helyzet és írjanak másik gyógyszert most már az allergiád figyelembe vételével és amint tudsz vagy mód és lehetőség van rá, menj be a receptért vagy kérj meg valakit, hogy menjen el érte és írják rá a pontos szedését.

2012. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!