Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az apukám tegnap este óta...

Az apukám tegnap este óta folyamatosan hány, nagyon rosszul van. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött és azóta sem javult a dolog. Nem evett semmi olyat ami ezt kiválthatná. Más tünete nem nagyon van, csak a görcsös gyomor fájdalom, gyomorégés, hányinger és hányás. Nem tud enni semmit, még a tea is javarészt kijön belőle. Valamilyen vírus okozhatja? Meddig fog még tartani?:( Ha holnapig nem javul akkor elmegyünk orvoshoz. Az is a baj hogy holnap után készülnénk a családdal pár napos wellness üdülésre, lehet hogy így el se tudunk majd menni.:(
2012. nov. 21. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Minél előbb irány az orvos! Mi ez, hogy ha holnapig? És ha komolyabb baja lesz?
2012. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na azért náthával, hányós vírussal, gyomorrontással nem szoktunk orvoshoz mászkálni egyből, nyilván egy ilyen hirtelen fellépő dolog ilyesmi lehet csak azt szeretném tudni hogy hogy lehetne minél hamarabb túl lenni rajta. Légyszi az írjon csak aki hasznos tanácsot tud adni, a kioktatók kíméljenek! Köszi!
2012. nov. 21. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, hogy kivédem az első válaszolót, de szerintem itt mindenki azt fogja neked írni, hogy azonnal orvoshoz kell mennie apukádnak.

Mivel más ötlete szerintem senkinek nem lesz. Azt írtad, hogy még a teát is kihányja, akkor minek várni tovább? Mire vártok? Arra, hogy a mentő menjen érte?

2012. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a kérdés tárgytalan, köszönöm a hasznos segítségeket. Miért kell egy kérdésre mindenáron írni valamit ha nem tudtok konkrétan válaszolni. Egy nagy rakás sz*r lett ez az oldal tele oktondi kis h*lyékkel akik itt élik a sekélyes életüket. Segítséget meg aztán várhat az ember mert csak ezen jönnek.
2012. nov. 21. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:

De most áruld már el basszus, hogy neked az első két válaszban mi nem volt segítség? Látatlanba nem fog senki konkrét választ adni neked. Ha meg tudjátok a hányás okát, akkor k u r v á r a felesleges orvoshoz menni, nem?

Itt senki nem fogja megmondani neked a hányás okát, mivel senki nem tudja. Mégis például milyen segítséget vártál?

-.-"

2012. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áruld már el légyszi mi volt benne a segítség?? Főleg a másodikban, ahol az elsőt kellett feltétlen védelmébe vennie... Ha tőlem valaki kérdez valamit akkor vagy adok tanácsot ha tudok, ha nem akkor csöndbe maradok. A "menj orvoshoz" nem tanács...
2012. nov. 30. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor én megpróbálok segíteni, hátha sikerül :)!

Vizet bír inni (láttam, hogy teát nem)? A hasa is megy közben? Lehet hányós-hasmenős vírust kapott el, sajnos nem tudom a nevét.Nem feltétlenül jelentkezik mindkét tünet.Nálam először mindkettő volt,és komolyan azt hittem itt a vég.A Wc-ig elvonszolni magamat is végtelen időnek tűnt, mint egy 90 éves ember kb.Pedig csak 23 voltam, másodjára már enyhébb volt.Ha nem bír folyadékot magában tartani súlyosan kiszárad, azért kell orvoshoz menni ( vagy kihívni az orvost) minél hamarabb, ez már nem csak kis hányás, ha már egy napja folyamatosan fennáll.Kórházban adnak neki infúziót, a kiszáradás nem játék. A hányás amúgy is legyengíti a szervezetet, és igen, lehet, hogy most sajnos nem fogtok tudni elutazni, de apukád egészsége előbbre való ez esetben.

2012. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha sokat hány a nyelőcsövét felmarja a gyomorsav. Ha nem javul csekeledni kell, nincs mire várni.
2012. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!