Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hólyagos a szám belülről....

Hólyagos a szám belülről. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött, lázzal és torokfájással. Kedden már nagyon fájt a torkom, szerdán reggel már volt pár kiütés a kezemen és tele volt a szám, torkom, szájpadlásom hólyaggal, kiütéssel, aznap voltam dokinál. Kaptam antibiotikumot, krémet, vettem fájdalomcsillapítót. Azóta is annyira fáj a torkom, hogy folyamatosan fájdalomcsillapítót kell szednem, alig tudok enni. Szinte csak egy kis levest. A fiamnak volt ilyen egy hete, tőle kaptam el, de neki hamar elmúlt és nem is fájt a torka, szerencsére. Én már mindjárt megőrülök, meddig fáj még, mire számítsak?

2012. nov. 23. 16:06
 1/4 anonim válasza:
szia! A lányomnak is ugyanez a baja és a doktor gingisol ecsetelöt írt fel de mellé szedte a fájdalomcsillapítót mert enyhén éget és csíp.Neki hatot.Próbáld ki!Jobbulást!.
2012. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, már elmúlt!
2012. nov. 26. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerezz be Zink készitményt, és minimum napi 1000 mg C vitamin.

Immungyengeség, általában gomba okozza.

A krém meg az antibiotikum, a fájdalomcsillapitó meg pláne: csak tüneti kezelés. a kiváltó hiányállapotot magát nem kezeli.

(nemvagyok orvos, de hülye sem. ;)

2012. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan hólyagos torokgyulladás volt a betegség neve, amit elkaptam. A fiam most kezdte az óvodát, és onnan hozta haza, ez miatt lettek a kiütések is. De azért köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!
2012. nov. 28. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!