Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a betegség miatt van? (SOS...

Ez a betegség miatt van? (SOS folyt lent)

Figyelt kérdés
már kb 4 napja beteg vagyok torokfájás nagyon erős nátha fejfájás de ma vérzett az orrom nem fujtam ki az orromat és utána de most fáj a tarkóm meg az arcom fejem mikor elöre hajolok nyom az orromnál ott az arcomnál majdnem leszakad igy feszit miért?
2012. nov. 26. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál?

Ha az arcodnál fáj, akkor nem zárnék ki egy arcüreggyulladást sem.

Irány az orvos!

2012. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam igen mondtam fáj az arcom is mondja aha értem .. ennyi
2012. nov. 26. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Micsoda alapos orvos.:(

Nekem volt ilyen tipikus vírusos megbetegedésem, nátha, köhögés, torokfájás, ezekre tünetenyhítő gyógyszereket kaptam. Aztán visszamentem, megnyomkodta az orvos az arcom és mivel pici érzékenységet éreztem, illetve már nem sima, fehér orrváladékom volt, hanem sárgászöld, így kaptam is az antibiotikumot, illetve olyan gyógyszert, amitől tisztult a lerakódás az arcomról is.

Lehet vissza kéne menned. Bár lehet csak megint legyintene.

2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet meg a nyakam is fáj meg van a nyakamon egy pup hátul tarkomnál ma sokat hajoltam elöre fejemmel mert dolgoztam a mosdónál és fejemet le fele hajtottam kb 1 orán keresztül és most fáj mi az daganat?
2012. nov. 26. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyirokcsomó duzzanat. Betegségnél előfordul.
2012. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha meg mikor szivom orromat ilyen vér szaga vann gondolom mert beszarádat de nem fujom ki mert megint vérezni fog
2012. nov. 26. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg kamillateával gőzölni.

Vagy vegyél ACC-t a patikában. Az is feloldja a váladékot.

2012. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő még amig elmullik a nátha?
2012. nov. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!