Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fogfájásra valami nagyon...

Fogfájásra valami nagyon hatásos otthoni módszer?

Figyelt kérdés
fogorvost ne mondják :) szegfűszeg, akupunktúrát tudom.. szegfűszeg nem használ, a másik meg változó.. :(
2012. nov. 28. 08:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
09:08 általában este kezd amikor fekszem le kb minden nap, de tegnap már délután elkezdett és nagyon fájt.. vettem be gyógyszert, aztán még fél12kor is.
2012. nov. 28. 11:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Sejtem miért nem akarsz dokihoz menni és meg is értem ,de ha ezt az utat választod ,hogy házilag kezeled sajnos nagyon valószínű ,hogy sokáig fogsz vele szenvedni eredménytelenül. Nagyon gyanús ,hogy este fáj ez utalhat pulpitisre… A pulpitis jellegzetesen este fekvő helyzetben szokott jelentkezni. Ha napszaktól független jelentkezik akkor dentális gyulladások előjele. Mindkettőt időben kell kezelni azért ,hogy a fogat még megtudják menteni és ,hogy minél kevesebb legyen a beavatkozás. (Más is lehet még!!)

Ha időben elmész valószínűleg együlésesen megtudják csinálni és 20 perc múlva már mosolyogva jöhetsz ki.

Ha 100% ,hogy nem mész el orvoshoz akkor a száj milliő rendszeres tisztán tartása nagyon fontos, bár ez már a gyulladásos állapoton nem fog javítani. Az alkohol nem jó mert cukrot és egyéb olyan összetevőket tartalmaz amik tovább fokozzák a gyulladásos állapotot. Az etalont tisztán használják és nem pálinka formájában a fogászatban. Alkalmazási területe általában szárítás és zsírtalanítás koronák hidak belsejében.

2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: Hát csak ideig-óráig múlt el a fokhagymától, legjobb lenne, ha megcsináltatnád a fájós fogadat, hidd el túléled, és utána az a megkönnyebbülés... felbecsülhetetlen /tapasztalat/
2012. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azért nem megyek el, mert egyszerűen nem akarok már ahhoz a fogorvoshoz menni, ahova tartozom.. nem akarok találkozni vele, meg öreg.. tavaly vagy előtte annyit jártam hozzá, és igazából nincsenek rossz tapasztalataim vele kapcsolatban, csak máshoz szeretnék már járni, kicsit fiatalabbhoz, és én is szeretném, ha szép fogaim lennének meg minden. :) 16 vagyok és még nem mehetek felnőttorvoshoz, de amint letelik a 2 év, átmegyek másikhoz, és megcsináltatom az összes fogamat.. ezért is szerettem volna valami hatásos módszert hogy addig kibírjam.
2012. nov. 30. 19:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak az a baj ,hogy 2 év sok idő... Még mindig fáj a fogad?
2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a fogam,és valószinüleg gyulladás.Ezzel nem jó szórakozni mert áttételezödhet,ismertem olyant akiben emiatt gennygóc alakult ki és kihullott a haja egy részen.Bármelyik fogorvoshoz mehetsz ha az öreg nem szimpatikus.Lehet hogy pénzbe kerül de jobban megéri minthogy szenvedj.Ha kell egy jó és fiatal fogorvos akkor szólj.Én is hozzá fogok menni pénteken. Budapest belvárosban van rendelöje.
2012. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!