Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 10 napja szedtem 6 napig,...

10 napja szedtem 6 napig, napi 3 augemntint, lehet tőle most hasmenésem?

Figyelt kérdés
10 napja, hogy befejeztem az augemntin 500/125mg szedését, de olyan borzalmas hasmenésem van 2 napja, hogy alig térek magamhoz. Iszonyat erősen, fájdalmasan görcsöl, maximum fél óránként wc. Széklet, teljesen híg.

2012. nov. 29. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, lehet attól. szedj probiotikumot, az helyreállítja a bélflórát
2012. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első válaszoló írta + egyél minden nap kefirt vagy joghurtot
2012. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Szedj probiotikumot. Legközelebb már az antibiotikummal együtt szedd és akkor megúszod ezt a dolgot.
2012. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szedj probiotikumot, de én például annyira érzékeny vagyok az Augmentinre hogy így is ugy is megy tőle a hasam ugyanazokkal a tünetekkel mint neked, szerintem hagyd abba a szedését, és irass a dokival mást, pl SUPRAX.ot nekem ez bavált
2012. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de már 10 napja, hogy szedtem! azóta nem volt gond, tegnap jött elő. de ez valami borzalmas
2012. nov. 29. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum szedése után is elkezdődhet a hasmenés, mivel ezt sokszor bélgyulladás okozza, a gyulladás kialakulásához pedig időre van szükség.
2012. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, kérdező, mert mostanra purcantotta a ki a bélflórádat. ez a folyamat is fokozatosanmegy végbe. az antibiotikum a szedés befejezése után is jelen marad a vérben pár napig és ez alatt is kifejti káros és egyben jótékony hatását. tuti, h attól van, ami jó, mert nincs nagyobb baj és rossz, mert ezek szerint jó nagy pusztítást végzett. a probiotikumtól helyrejön.
2012. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elkezdtem szedni normaflore-t és reméljük a legjobbakat. teljesen kivagyok, nagyon erősek a görcsök. azért majd beírom a fejleményeket. még egyszer köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 29. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Iyál fahéjjas teát.Egy bögre meleg teába tegyél egy teáskanál fahéjjat.Jó görcs oldó és a hasmenésre is jó.
2012. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igyál (jav.)
2012. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!