Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha most beveszek 2db Sumetroli...

Ha most beveszek 2db Sumetrolim gyógyszer akkor este már ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Szülinapi buliba megyek :)
2012. dec. 7. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóra rá van írva, hogy mennyi tablettát és milyen időközönként lehet bevenni a gyógyszerből és az alkoholfogyasztás is rá van írva. Egyes gyógyszereknél például az egész kúra alatt tilos alkoholt fogyasztani, ami ha 1 hét, akkor 1 hét.

Olvasd el alaposan a tájékoztatót!

Ha 2-szer 1 szem gyógyszert kell bevenned belőle 1 nap, akkor azt nem lehet egyszerre bevenni. A 2 tabletta között el kell telnie egy bizonyos időnek.

2012. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sumetrolimból 2x1 vagy súlyosabb fertőzés esetén 2x2 a napi adag.Ezeket reggel-este kell bevenni,nem lehet összevonni.És a kúra ideje alatt tilos az alkohol.
2012. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom ő eléggé beteg lehet. Nekem is volt már h 2x2-t kell bevennem, de olyan is volt, hogy 2x1. Ha egyszerre beveszed a reggeli és esti adagot akkor lehet, hogy az ellenkezőjét váltod ki a gyógyszer hatásának..

Szerintem fontosabb, hogy meggyógyulj, mint sem bulizz egyet vagy alkoholizálj.. Ha felfázásra kaptad akkor meg nem értem hogy tudsz egyáltalán kimozdulni olyankor..

2012. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!