Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » L-thyroxintól javulni fogok?

L-thyroxintól javulni fogok?

Figyelt kérdés
Hashimoto thyreoditisem van: augusztusban derült ki, de nem volt különösebb panaszom, a tshm 11 volt. A gyógyszer szedés után egyre rosszabbul lettem, végül felfüggesztettem 3 hétre . MOst új bogyót kaptam. Nagyon gyenge vagyok, fájnak az izmaim, főleg a felkaromban és a combomban, szédülök többször. Kis megerőltetésre is remeg a lábam :( JObban leszek a hormon bogyótól? Az előzővel az volt a baj hogy nem volt jó az adag és attól voltam rosszul.Most ebből csak 1/4 szemet szedek egyelőre.

2012. dec. 8. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

tudtommal ti kaptok immunkezelést is.

muszáj beszedni a gyógyszert előírás szerint mert a hashimoto ki is tud nyírni.

2012. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kapok semmilyen immunkezelést. De a kérdésemre értelmes válaszokat szeretnék, és ez nem volt az.
2012. dec. 8. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az L-Thyroxin jó gyógyszer. Kis adagban kezdik el "felépíteni" , folyamatosan kell emelni (v. csökkenteni ha szükséges. Amig nem áll be a hormonszint, gyakrabban kell nézni. Viszont az nem jó módszer, hogy egyik napról a másikra elhagyod, attól is lehet rosszullét. Járj endokrinológushoz amig nem leszel jobban.
2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!