Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nov.28-án orálisan elégítettem...

Nov.28-án orálisan elégítettem ki a párom ( le is nyeltem a cuccot), de én nem engedtem neki, hogy ő is csinálja nekem, és én le sem vetkőztem. Sajna nem emlékszem hogy kezet mostam-e utána vagy nem, és hogy esetleg a hüvelyemhez érhettem-e?

Figyelt kérdés
Előtte antibiotikumot szedtem és gombás fertőzésem volt ( canesten krémmel kezeltem). A fertőzés óta tejszerű vizes folyásom van.2 terhességi tesztet csináltam az aggodalom miatt mind kettő negatív lett ( az elsőt dec.7-én a másikat meg 11-én), de ma kellett volna megjönnie és félek hogy vajon mi befolyásolja amiért nem jött meg? . Mert ismereteim szerint nem igazán lehetek terhes, lehet hormonzavarom van. Kicsit aggódom, mivel gyereket most perpillanat nem akarok még, mivel szűz vagyok és nemrég sikerült elhelyezkednem dolgozni, de a későbbiekben szeretnék. Köszönöm a komoly válaszokat
2012. dec. 12. 17:33
 1/4 anonim válasza:
nyugi, ha lenyelted, gyomron at nehezen lehetsz terhes, mindent jol csinaltal. amugy mennyi idos vagy?
2012. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz! V.színű gombás fertőzésed van amire nem biztos,hogy Canesten kell!
2012. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22 de anyukám nagyon konzervatívan nevelt és valahogy nem tudok vele ilyeneket megbeszélni, mert ő sajnos elég maradin gondolkodik ezekről. Sajna én nem sok bioszt tanultam, de mit odaírtam h ismereteim szerint...nem lehetek terhes. Amúgy köszönöm a válszokat, segítettetek. Minden jót nektek :)
2012. dec. 12. 18:46
 4/4 anonim válasza:
Figyelj ha csak idegeskedsz nem fog előbb megjönni:) Én is ilyen vagyok lehetetlen dolgokon parázok:) Ha pl a páromal nem védekezünk de nem megy el belém akkor is képes voltam 1 hónapot végig parázni aminek következménye elhasználtam 3 tesztet és tiszta idegvoltam persze hogy késett 1 hetet de semmi gond nem volt:) Nem vagy már gyerek szülői felügyelet nélkül elmehetsz nőgyógyászhoz és ő majd elmondja hogy terhes vagy e ( ami szerintem kizárt) sőt azt is megbirja mondani hogy a gombás fertőzésed végleg elmúlt e:)
2012. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!