Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smráolhatok osztálytársal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smráolhatok osztálytársal? MEgfog romlani a kapcsolatunk utána?

Figyelt kérdés

17 Születésnapomra meghívtam a legszűkebb baráti körömet (csak fiú barátaim vannak meg 1-2lány de ők foglaltak.) szóval kb 5osztálytársam közül 4 lenne velem és hajtanak rám. Mindegyiket nagyon szeretem de csak az 1ikkel lennék úgy igazán, bunkóság lenne ha smárolnék vele vagy hasonló? (nemfekszem le velük. 1ikkel sem.) még szűzvagyok amúgyis.

16/L


2012. nov. 19. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ha valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcs. akkor írja le. :) köszi. :)
2012. nov. 19. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz? Én 1 evig jartam az osztalytarsammal, igaz a mi kapcsolatunk elegge megromlott miutan szakitottunk! Ha beleszeretsz es rossz esetben szakitotok, nagyon nehez lesz tovabb lepned es elfelejtened ot!
2012. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd hülyeség, házi nyúlra nem lövünk, kétszer bele estem ebbe a hibába és most próbálom menteni a harmadikat eddig ott tartunk, hogy eddig mindent együtt csináltunk most meg mint két idegen se szó se beszéd csak köszönés.
2012. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!