Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél csak úgy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél csak úgy akar előjátékot (teppingelni), hogy utána nem akar szexet, akkor nem sértődik meg a másik fél?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
TeppingelnixD
2012. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nekem új :D
2012. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak pettingelni szoktam :D
2012. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem sértődik meg,legalábbis én nem sértődnék meg! :)

Petting,te kis butus :)

2012. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

MEGHALOK!!!! jajj istenem. teppingelni...

és nem sértődik meg, kivéve ha csak arra kellettél volna neki, de akkor nem számít.

2012. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szédületes vagy xDDDD
2012. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért akarnék csak pettingelni? Akkor te csak szórakozni akarsz? Mert azzal csak jól felizgatod és ha utánna faképnél hagyod vagy azt mondod segíts magadon te vagy a legnagyobb gyökér a világon. Ne kezd bele semmibe ha nem tudod vagy akarod befejezni. Te mit tennél fordított helyzetben, teljesen felizgat és mikor kezdődhetne a szex annyit mondana: kössz én csak ennyit akartam. Hülye kérdés.
2012. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én komolyan azért nyitottam meg a kérdést, mert azt hittem tanulhatok valami újat. Ugyanis sosem hallottam még olyat, hogy teppingelni, gondoltam biztosan én vagyok a maradi. Hát talán mégsem.. :D
2012. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre: attól függ, hol tart a kapcsolat. Az első szex előtt sokáig csak izgatás legyen.


Bocsánat, de ez a tepping most nálam is kiverte a biztosítékot :-D Aki hozzám hasonlóan gitározik, tudja miért :-D

2013. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!