Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz végső stádiumban....

Herpesz végső stádiumban. Mitől múlik el végleg?

Figyelt kérdés
1hete kijött a herpeszem de eléggé csúnyán szerencsére mostmár majdnem eltünt de még mindig látni mintha itt ott kicsit fellenne duzadva a helye.Már a hólyagok és a var elmúlt és a herpesz elleni krém is csak kiszárítja.Mit tehetnék rá hogy a duzzanat és a megmaradt seb eltünjön? Holnap este ugyanis szülinapibulim lesz egy clubban és szeretném ha sminkel eltudnám tüntetni de sajnos a kiszáradt részen nagyon csúnya..:S Valami ötletek hogy elmúljon holnap estére?:)

2012. dec. 14. 23:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a nivea krém jó rá?
2012. dec. 14. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint a vizelet elmulasztja. Nem vicc, a vizelet, a reggel sugár középső része, talán ammónia vagy valami van benne ami fertőtlenít. Bizzar, de többször hallottam már róla.
2012. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is halottam hogy a fertőzésekere nyilt sebre stb de a herpeszre állítóla nem jó mert eléggé elfertőzi..de nem szeretném vizelettel borogatni :) annyi nem drasztikus a helyzet:) De valami jó praktika krém jólenne rá:)
2012. dec. 14. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bántsd, várd meg, amíg leesik a seb, nehogy ott maradjon a helye...:/
2012. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az seb már nincs nem is tudom mire hasonlít csak felvan duzzadva a helye és kicsit piros a seb már 2 napja leesett mintha kilenne száradva ahol a herpesz volt..:S(EZ ugye alapozóval nem birom eltüntetni)
2012. dec. 14. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs aloe vera kenőcsötök? Vagy ha van növényetek, annak a levét kend rá, nekem ahol hólyagosra égett a bőrön, meg a pattanásaim helyét is rendbe hozta teljesen. Igaz nem 1 nap alatt, de egy próbát megér, ha van :)
2012. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen van aloe verás ajakbalzsamunk:)Kenem vele már 2 napja de nem sok változás de hátha holnapra szülinapom alkalmából kicsit jobban segít:) Köszi a válaszokat:)
2012. dec. 15. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!