Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet beszerezni és...

Hol lehet beszerezni és mennyiért a NUTRILITE vitamin tablettákat?

Figyelt kérdés
Amway oldalon nézegettem,de egyiknél sincs ár,lehet esetleg gyógyszertárakban kapni,vagy bió boltok ,vagy hol?Érdekelne,sok jót olvastam róla,de árakból is ilyen találomokat...van aki azt mondta 7200ft van aki 14000ftot mások 9000et...legfőképpen a c vitamin és a kálcium-magnézium,multivitamin érdekelne,ha valaki vett és van tapasztalata,hogy bevált e és hogy mennyi,írja meg!Köszönöm!

2012. dec. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Amway-termékeket csak Amway-termékforgalmazóktól vehetsz, nincs nyilvános bolti forgalmazás, és ajánlott áruk van, amitől nem nagyon szoktak eltérni. Biztos van termékforgalmazó a közeledben, de ha nem, az Amway ajánl neked.
2012. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szijja!

Mi az Amway-el foglalkozunk! Írj egy elérhetőséget és megbeszélünk mindent!

2013. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Sikerült már beszerezned a nutrilite vitamint? a nem, írj e-mail címet és forgalmazom!

szia!

2013. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs, siettem: Ha és Én a két hibás szó!
2013. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!