Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Ma álltam a buszmegállban és véletlenül hozzáértem az ottani kukához, volt rajtam kesztyű, de félek, hogy valami fertőzés vagy vér juthatott rá. Elkaphattam valamit (pl. hepatitis, AIDS)?

2012. dec. 18. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok

Akkor mi a gond ?

Mossad ki a kesztyűt. :-)

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. dec. 18. 18:17 Privát üzenet
Ha nem volt rajtad nyílt seb,semmi bajod nem lesz.kesztyűmosás,ennyi.Én minden nap fertőző hulladékot cipelek ki egy rendelőből,és fogtam már meg kesztyű nélkül is a zsákot,és semmi bajom.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2012. dec. 18. 18:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De sajnos nagyon ki van száradva a kezem és be van repedezve... Így elkaptam valamit?

# 3/7Időpont 2012. dec. 18. 18:27 Privát üzenet
nybalint2001 nevű felhasználó válasza:

NEMÉRTED HOGY NEM???

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2012. dec. 18. 19:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem én :))

# 5/7Időpont 2012. dec. 18. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kimostam 40 fokon annyi elég?

# 6/7Időpont 2012. dec. 18. 22:05 Privát üzenet
Melegen ajánlanám, hogy mielőbb keress fel egy jó pszichiátert, mert ezt a paranoiát jó lenne minél előbb kezeltetni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. dec. 19. 08:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A suliból előtt kijövet egy szép, nagy, rövidszőrű gyönyörű kutya volt ott és néhányan adtunk neki kaját meg megsimogattuk. Lehet veszett volt?
Ha a cigit leteszem a betonra, mert pl. nem tudom máshová tenni, ( miután rágyújtottam ) ettől kaphatok valami fertőzést?
Mik a lábgomba első tünetei?
Kis fehér férgek vannak a székletemen?
Felfázás után, antibiotikumos kezelés alatt féloldali fájdalom? Mitől lehet? Vakbél vagy vese, esetleg más?
Az arcon levo herpesz mennyi ido alatt szokott nalatok meggyogyulni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!