Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellehet kapni s HÍV-et? -ha....

Ellehet kapni s HÍV-et? -ha. (többi lent)

Figyelt kérdés
....nem volt szexuális közösülés(szexuálus közösüés nélkül vagy tű szúrás nélkül) vagy szex közben akkor amikor mind 2 fl egészséges?- akár a közben, akár utánna?

2012. dec. 31. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind két fél egészséges, akkor vajon mi a fertőzés forrása?
2012. dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném én is megtudni es akik gyereket akarnak es mind ket fel egeszseges akkorbelehet kapni a hívet?
2013. jan. 1. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor lehet ha valamelyik fél egészségesnek hiszi magát, de pl. hordozó már évek vagy hónapok óta

ezért érdemes gyakran vért adni, mert ott eleve visszaértesítenek, ha baj van, vagy ugye csomó városban van hiv szűrés vérvétellel csak nem tudom az ingyenes-e

de úgy tudom a szűrés csak az 1 hónappal előbbi állapotot mutatja, tehát ha mondjuk 20 napja lesz fertőzött a páros, azt nem mutatja ki

2013. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!