Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Prosztatagyulladásra szedett...

Prosztatagyulladásra szedett már valaki Sumetrolim nevű gyógyszert? Mennyi ideig milyen dózisban, és használt? Vagy akinek volt prosztatagyulladása, az milyen módon gyógyult meg? Mit lehet tenni a gyógyulásért, sajnos 1 éve ezzel kínlódok! 35F

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem bírtam szedni a cifran-t, mert véres hasmenésem volt tőle, ezért az orvosom a sumetrolim-ot írta fel. 3x1-et szedtem azt hiszem 180 szemet szedtem be összesen. És így is jó fél év után lett tünetmentes.


37/F

2013. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férjemnek is ezt írták fel, 3*1-et kellett szednie 6 héten át. El is múlt. Bár Ő mindvégig tünetmentes volt,nálam okozott gondokat a fertőzése.

Azt mondta az urológus hogy a prosztatából nagyon nehéz kiírtani a kórokozókat, ezért muszály hosszan tartó antibiotikumos kezelést alkalmazni.

Bélflóra erősítőt szedjél mellé!

2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Nekem 2 hétig 2x2 majd a 3-4-5-6 héten 2x1 et írtak fel. Ma kezdtem a 3.hetet, sajnos még nem érzek változást, magömlés (tegnapelőtt volt) után másnap és harmadnap még mindig sajog az egész húgycsövem, alhasi nyomás, végbéltáji nyomás :( Milyen kiegészítő kezelést lehetne mellé még szedni? Gentos, gyógytea (kisvirágú füzike) C vitamin?
2013. jan. 5. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kis prosztata gyulladásom és a gentos tablettákat szedem, azt tudom ajánlani. most is megelőzésre szedem kúra szerűen. nekem az bevált.
2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt tünetet okozó gyulladás. Végül gyógynövényekkel egy urológus doki tünetmentessé tett. Nem egy egyszerű betegség. Kitartást!
2013. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a gentos nekem szart sem ért.
2013. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyiban tudnál segíteni hogy milyen gyógynövényeket ajánlott a doki? Vagy esetleg privátban megírnád? Nagyon szépen köszi!
2013. jan. 18. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!