Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy egészséges ember...

Ha egy egészséges ember sérült bőr felületére vagy nyílt sebére egy egészséges ember akár miyen váladéka vagy testnedve rákerül, akkor az elkaphatja a HIV vírust és kialakulhat nála az AIDS?

Figyelt kérdés
Vagy csak a fertőzött ember, fertőzhet meg ilyen módon mást?
2013. jan. 12. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
biológia fertőzést csak fertőzött, vagy hordozó ember adhat át. Ergo egészséges hogyan adna át egészségesnek betegséget? lük
2013. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi.
2013. jan. 12. 21:07
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha egy egészséges ember saját magával fordul elő ez, Pl a spermája érintkezik egy nyílt sebbel, vágással, sebbel?
2013. jan. 13. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Lüke! EGÉSZSÉGES EMBERRŐL PRÉDIKÁLSZ NINCS MIRŐL BESZÉLNI. EGÉSZSÉGES EGÉSZSÉGESTŐL NEM LEHET BETEG.
2013. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nyugi :D csak kíváncsi voltam.
2013. jan. 13. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak a lépfenét.
2013. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az esetek 99%-ában lehetetlen, azonban pl. az Aids is elindult és elindulhat zéró pácienssel. Hallottam is már példát hasonló fertőzéssel és koronával kapcsolatban is. Teljesen elszigetelt helyen egyetlen emberből elindult és nem tudtak magyarázatot adni. Én tudnék, csak az nem tudományos. :-)
2022. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!