Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fájdalmas duzzanat a hónaljban?

Fájdalmas duzzanat a hónaljban?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a jobb hónaljamban van egy kis csomó és amikor hozzáérek akkor fáj. Mértem hőmérsékletet és 37.1 volt szájban. Egyébként 19 éves lány vagyok. Szerintetek mi lehet a baj menjek orvoshoz?!

Válaszotokat előre is köszönöm.



2013. jan. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A hónaljban a nyirokmirigy szokott megduzzadni, és fájni. Olvass ennek utána.
2013. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nyirokcsomó vagy szőrtüsző gyulladhatott be. Lehet, hogy valami irritálja a hónaljadat. Én pl. csak spray-t tudok használni, mert a stiftektől meg hasonlóktól begyulladnak nyirokcsomóim. De okozhatja tusfürdő, szőrtelenítő krém stb. Ha hosszabb ideig nem múlik el, érdemes elmenni orvoshoz, de nem hiszem, hogy komoly baj lenne.
2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, spray okozta, váltottam, elmúlt.
2013. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!