Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladás ellen mit...

Mandulagyulladás ellen mit ajánlotok? Házilag

Figyelt kérdés
orvoshoz most nem szeretnék menni,mert 3 hete beteg vagyok , 2 féle gyógyszert szedtem 2 hete is mandulagyulladásom volt,de állandóan nem hiányozhatok a suliból, na meg gyógyszert se ehetek állandóan, vitamint is eszek,nem tudom mért vagyok mindig beteg :(
2013. jan. 14. 20:47
 1/7 anonim válasza:
0%
Ezüst oldat
2013. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha
2013. jan. 14. 20:53
 3/7 anonim válasza:

Tessék ha-ha:vitalabc.hu/ezust-oldat/

"Alkalmazható:

Szájon át közvetlenül, gargalizálásra, torokgyulladásnál öblögetéssel, szájöblítéssel "

2013. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gócos a mandulád. Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, és mondd el neki, hogy már 2 hete beteg vagy, és 2 féle gyógyszert szedtél. Valószínűleg elküld majd vérvételre, illetve felír egy harmadikfélét, és lehet, hogy ki kell venni a mandulád, ha gócos, mert az további bajokat tud okozni (rámehet a szívre, ízületekre is).
2013. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jó bocsi első.

így is volt elmentem vérvételre.de semmi baj..most megint itt állok,hogy fáj...már megőrülök,mert nekem a hangom a mindenem..és nem tudom ha kivennék utána ugyan olyan lenne-e:/

2013. jan. 27. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megint begyulladt a mandulád (tényleg a mandulád, nem csak a torkod) ilyen hamar, az nem jelent jót. Egyébként a vérvétel nem mutatja a ki a kórokozót, általában csak AST-t szoktak nézni, ez kifejezetten egyféle baktériumgenust mutat ki, a Streptococcusokat, illetve a gyulladásos értékeket szokták még nézni (C-reaktív protein vagy süllyedés), de ez sem 100%-os. Nekem is minden normális volt (CRP-m minimálisan magasabb, a határ az 5, nekem meg volt 15-20, de hallottam már 400-as értékről is), ettől még gócos volt a mandulám a szövettan alapján elég komolyan. A hang nem valószínű, hogy megváltozik, max nagyon enyhén - hacsak nem sértik meg a hangszálat, de ezt azért elég nehéz elkövetni...
2013. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.most csak a torkom fáj.lekopogom.remélem nem lesz baj:)
2013. febr. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!