Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki ajánl nekem vaskészítmé...

Valaki ajánl nekem vaskészítményt?

Figyelt kérdés

Vashiányra kaptam, terhes nem vagyok/nem leszek mostanában.


Humet-R -t ajánlották nekem, de sajnos kicsap, mintha allergiás lennék rá vagy nem tudom.

Olyanra lenne szükségem, ami nem szorít be (tudom, hogy mindenkinél máshogy hat).


Ferrocomp forte?

Femibion vas?

Vitaminkirályos Iron all vas komplex?



Ezekről vannak tapasztalatok?


(Igyekszem sok céklát, sóskát és májt enni, és naponta 1 narancs, hogy meglegyen a c-vitamin is)



2013. jan. 18. 16:50
 1/4 anonim válasza:
Neo-ferro-folgamma. 3 hónapig szedtem együtt 1000 mg C-vitaminnal, nem volt gond, székrekedés sem (pedig gyakori).
2013. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 18. 18:15
 3/4 anonim válasza:
Egyébként bármilyen vaskészítményt szedhetsz különösebb szenvedés nélkül, ha C-vitaminnal együtt veszed be és napi 1-2x még valamilyen probiotikumot is szedsz mellé. Nem kizárt, hogy ez utóbbi a nagy adag C miatt el is hagyható, én azért a biztonság kedvéért alkalmaztam. Nem is volt bajom soha. #1 voltam
2013. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt vannak jó termékek

[link]


van ami jó a te problémádra is azt hiszem...

ha komolyabban érdekel a dolog akkor írj egy üzenetet és keresek segítséget aztán megoldjuk :)

2013. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!