Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szándékosan terjeszti-e...

Szándékosan terjeszti-e szerintetek az influenzát a Tesco?

Figyelt kérdés

Már megint közeledik az influenza járvány és már van aki el is kapta.

És ugye már tele a hócipőnk: madárinfluenza, sertésinfluenza, melyek kapcsán igen csak érdekes vélekedések reppentek fel, hogy valakik szándékosan tenyészették ki és terjesztették el őket, de nem jött be a tervük.

Nem beszélve az oltóanyagok körüli botrányokról.


Susan George pedig a Lugánói tanulmány című könyvében egyenesen azt állítja, hogy létezik egy titkos világkormány, ami a legmocskosabb eszközökkel - többek között betegségek elterjesztésével - a Föld lakosságát 500 millió főre szándékozik csökkenteni.


Lásd:

[link]

és

http://www.youtube.com/watch?v=cIhE8-WxIm4


A közelmúltban pedig arra lettem figyelmes, hogy a Tesco kicserélte bevásárló kocsijait, kis kerekes, sötétkék műanyag bizbazokra, melyet egy kis karral úgy húzhatod magad után, mint egy pórázzal.


Szerintem ez a bizbasz már önmagában is defektes, mert olyanoknak való, akik már annyira el vannak hízva és kényelmesedve, hogy nem hogy egy bevásárló kosár cipelése, hanem még egy bevásárló kocsi tologatása is szörnyű erőkifejtést jelent számukra.

Szóval csak előre az elhízás, az érrendszeri betegségek és csontritkulás felé vezető úton!


A dolog másik fele viszont az, hogy e bizbasz kis keretei mindenféle mocskot felszednek a földről.


A Tescoban például egy olyan láttam legutóbb egy szép havas / ónos esős este, hogy éppen ott járt egy tahó és éppen influenzás fószer. Kiverte simán a taknyát a bolt padlójára, ahol már úgyis kisebb pocsolyák álltak a cipőkkel behordott hólé következtében. Aztán jött a másik fószer, az meg keresztül a taknyos pocsályán a kerekes bizbasszal. Majd a biztonsági őr, aki a bizbaszokat egymásba rakta. Így a taknyos bizbasz kerekeiről frankón az alatta lévő bizbasz rakodó felületére csurgott a taknyos lé, ami közben némileg megszáradt. Majd jött egy mit sem sejtő vásárló, és ebbe rakta bele a vásárolt élelmiszert, és nem is sejtette, hogy másnap miért kezdett el neki fájni a torka...


De ez nem egyedi eset, nap mint nap takonytól kezdve kutyagumin keresztül mindennel megkenik azokat a kerekeket.


Öregapámtól azt halottam, hogy a világháború alatt Oroszországban olyanokat látott, hogy a kecskével és a tyúkokkal egy szobában laktak, ez pedig lenne netán az angol higiénia?

Vagy netán szándékosan segíti az influenza és egyéb nyavalyák terjedését a Tesco, mert hát valahogy teljesíteni kell azt az 500 milliós irány számot?


Egyébként közben ezt a nyomorék(oknak szánt) bizbaszt a CBA Primában is felfedeztem, ott sötét piros változatban.



2013. jan. 21. 18:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát bizony az sem egy kulturált dolog, amikor valaki beleteszi a gyerekeket cipőstől a bevásárló kocsiba.

Sőt az sem, amikor sima kosarat a földön rugdossa.


De ezek olyan dolgok, amit vagy meg tesznek vagy nem.

De ezzel a kerekes bizbasszal viszont nincs választási lehetőség.


A Lugánoi tanulmányt illetően, és a világkormányt illetően (ami ha létezik, végül is mi működtetjük!) meg nekem is vannak komoly fenntartásaim.


A fertőzések terjesztése meg egy olyan dolog, hogy igen veszélyes játék, mert csúnyán és kiszámíthatatlanul vissza üthet, de ez viszont nem zárja ki azt, hogy valami idiótának az eszébe jusson megtenni.

2013. jan. 21. 19:05
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is megnézted az a tili-tolit? (Én még nem.)

Biztos, hogy a kereke hozzáér az aljához?


Nézd, én csomagolt élelmiszert veszek, étkezés előtt kezet mosok, a gyümölcsöt, zöldséget megmosom, az influenza inkább levegőben terjed, az 500 milliós terv pedig ha igaz (nem hiszem), akkor nagyon gyatrán csinálják, mert én még emlékszem, amikor szenzáció volt az 5 milliárdos világnépesség. Ma már hétnél tartunk. Mondjuk a Tescós kocsik kerekétől remélni a megoldást nem is egy hatékony módszer. A Világkormány igazán jobb szakértőket is felbérelhetne népirtásügyileg. :)

2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De van más választásod. Viszed magaddal a saját bevásárlókosaradat és abba pakolsz. Senki nem mondta, hogy kötelező a tescoban és annak a bevásárlókocsijában vásárolni.
2013. jan. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Eddig is kerültem a Tescot, na ezután meg még jobban fogom!


Ugyanis ha csak magyar gazdaságot támogatom, és külföldről ide hozott élelmiszer ipari szemétre sem vagyok kíváncsi.


Saját kosár használata meg már szinte értelmetlen bohóckodás, mert a sok trutyis tilitoliról úgyis rákerül a szenny a pénztárgép gumiszalagjára is.


Sőt olyant is láttam, hogy valaki kerek perec felállította oda a koszlétől fröcsögő tilitolit.


100 évvel ezelőtt még sok helyen ki volt írva, hogy padlóra köpni tilos.


A Tesco jóvoltából meg lassan ez lesz ki írva: "Pontokat gyűjt? Tessék ide köpni!"


És mint az óvodában, dedózzak a kedvükért, és lapátoljam magamba a szemetet, hogy meglegyen az extra profitjuk; mely pontokat Angliában legalább kedvezményes temetkezésre is lehet fordítani, itt még arra sem...

2013. jan. 22. 09:23
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor járj a CBA-ba, vagy használd az önkiszolgáló kasszát és a jövőben próbálj értelmes kérdéseket is kiírni.
2013. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Amugy Angliaban epp most kertek vizsgalatot a Tesco ellen az elelmiszerek minoseget illetoen...

Hozzateszem, eszrevehetoen magasabb a minoseg, mint az otthoni cuccoknak...

Grat

2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
A probléma az, hogy sok helyen elvárják, hogy a dolgozók betegen is dolgozzanak, és mindenki megy betegen is, mert félti a munkahelyét így a válságban. És nem alaptalanul félnek, mert ha otthon maradnak, akkor nem lesznek jó munkaerők, és előbb-utóbb nem lesz igény a munkájukra. Ezért terjesztik a betegségeket, és nem egy titkos összeesküvés keretében.
2013. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

És hogy, hogy nem, az a mi "magán ügyünk", azzal a vírusok nem foglalkoznak. Viszont minden ilyent alkalmat frankón kihasználnak.


És nem csak Anglia, tessék már Magyarországon is itt a legújabb ügy:


Patkánymérges ostyaszeletet árult a Tesco:


[link]


"A NÉBIH 2013. január 22-én kapott értesítést az EU tagállamok által működtetett, az élelmiszerekre és takarmányokra vonatkozó gyors riasztási rendszeren (RASFF), amely szerint lengyel édességek gyártása során feltehetően rágcsálóméreggel szennyezett tejport használtak fel, ezért ezeket az édességeket visszahívják a fogyasztóktól.


A bejelentés szerint az édességek gyártáshoz használt tejporban rágcsálóirtó szerre emlékeztető rózsaszínű granulátumot találtak, de nem bizonyított, hogy a granulátumok valóban rágcsálómérgek voltak, és a szennyeződés módjáról sem érkezett hivatalos tájékoztatás.


A feltehetően szennyezett termékből – melynek eredeti megnevezése „Wafle waniliowe 175g” magyar megnevezése TS Vanília ízű krémmel (74%) töltött ostyaszeletek, minőség-megőrzési ideje 2013.04.21. azonosító száma 2-0771-210413 – a jelenlegi információk szerint Magyarországon a Tesco áruházakba szállítottak.


A NÉBIH azonnal elrendelte az eset kivizsgálását, és intézkedés történt a termékek forgalomból történő kivonásáról, a fogyasztóktól való visszahívásáról. A hatóság kéri a fogyasztókat, hogy a megadott azonosítóval ellátott, korábban vásárolt termékeket semmilyen körülmények közt ne fogyasszák el.

Visszahívják


A Tesco délután közölte: a vásárlóik maximális biztonsága érdekében azonnali hatállyal kivonja a forgalomból a Lengyelországban gyártott vaníliás ostyát, és a vásárlóknak blokk nélkül is visszaadják a termék árát. A Tesco arra kéri a fogyasztókat, hogy a „TS Vanília ízű krémmel (74 százalék) töltött ostyaszeletek” nevű terméket ne fogyasszák el, hanem vigyék vissza bármelyik Tesco áruházba, ahol a vevőszolgálatokon átveszik, és a vételárát visszatérítik, a vásárlást igazoló blokk hiányában is."


Éljenek a tilitolis konzumidióták!


Nem gondolkodok, tehát vagyok; hanem konzumálok, tehát vagyok, - ez a jelmondat!

2013. jan. 23. 05:51
 19/23 anonim ***** válasza:

"Éljenek a tilitolis konzumidióták!"


Jó. What is the point? A Tescó szó nélkül kivon a forgalomból egy terméket, mert lehet, hogy szennyezett. Ez hogyan minősíti a vásárlóit? Mert hogy te sem tűnsz egy lúmennek az eddigi megnyilvánulásaid alapján, az is biztos.

2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Te kis naiv!

Hát hogy szó nélkül kivonta, - ráadásul, hogy még nem is bizonyított a dolog, csak sejtett - annak gondolom az oka, hogy tényleg valami nagy bűz lehet mögötte, és nem is akarja, hogy bárki meg vizsgálja, hogy bizonyíték legyen!


Érdekes módon kb. 2012 tavaszán eszébe sem jutott kivonni az áruháza polcairól azt az indiai mérgező szőlőt, ami már fél nyugat-Európát körbejárta, és mindenhonnan azonnal elhajtották.

Magyarországon azonban mindet eladták!


Ahogy nem régen egy jó adag mérgező paradicsomot is.

2013. jan. 23. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!