Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szándékosan terjeszti-e...

Szándékosan terjeszti-e szerintetek az influenzát a Tesco?

Figyelt kérdés

Már megint közeledik az influenza járvány és már van aki el is kapta.

És ugye már tele a hócipőnk: madárinfluenza, sertésinfluenza, melyek kapcsán igen csak érdekes vélekedések reppentek fel, hogy valakik szándékosan tenyészették ki és terjesztették el őket, de nem jött be a tervük.

Nem beszélve az oltóanyagok körüli botrányokról.


Susan George pedig a Lugánói tanulmány című könyvében egyenesen azt állítja, hogy létezik egy titkos világkormány, ami a legmocskosabb eszközökkel - többek között betegségek elterjesztésével - a Föld lakosságát 500 millió főre szándékozik csökkenteni.


Lásd:

[link]

és

http://www.youtube.com/watch?v=cIhE8-WxIm4


A közelmúltban pedig arra lettem figyelmes, hogy a Tesco kicserélte bevásárló kocsijait, kis kerekes, sötétkék műanyag bizbazokra, melyet egy kis karral úgy húzhatod magad után, mint egy pórázzal.


Szerintem ez a bizbasz már önmagában is defektes, mert olyanoknak való, akik már annyira el vannak hízva és kényelmesedve, hogy nem hogy egy bevásárló kosár cipelése, hanem még egy bevásárló kocsi tologatása is szörnyű erőkifejtést jelent számukra.

Szóval csak előre az elhízás, az érrendszeri betegségek és csontritkulás felé vezető úton!


A dolog másik fele viszont az, hogy e bizbasz kis keretei mindenféle mocskot felszednek a földről.


A Tescoban például egy olyan láttam legutóbb egy szép havas / ónos esős este, hogy éppen ott járt egy tahó és éppen influenzás fószer. Kiverte simán a taknyát a bolt padlójára, ahol már úgyis kisebb pocsolyák álltak a cipőkkel behordott hólé következtében. Aztán jött a másik fószer, az meg keresztül a taknyos pocsályán a kerekes bizbasszal. Majd a biztonsági őr, aki a bizbaszokat egymásba rakta. Így a taknyos bizbasz kerekeiről frankón az alatta lévő bizbasz rakodó felületére csurgott a taknyos lé, ami közben némileg megszáradt. Majd jött egy mit sem sejtő vásárló, és ebbe rakta bele a vásárolt élelmiszert, és nem is sejtette, hogy másnap miért kezdett el neki fájni a torka...


De ez nem egyedi eset, nap mint nap takonytól kezdve kutyagumin keresztül mindennel megkenik azokat a kerekeket.


Öregapámtól azt halottam, hogy a világháború alatt Oroszországban olyanokat látott, hogy a kecskével és a tyúkokkal egy szobában laktak, ez pedig lenne netán az angol higiénia?

Vagy netán szándékosan segíti az influenza és egyéb nyavalyák terjedését a Tesco, mert hát valahogy teljesíteni kell azt az 500 milliós irány számot?


Egyébként közben ezt a nyomorék(oknak szánt) bizbaszt a CBA Primában is felfedeztem, ott sötét piros változatban.



2013. jan. 21. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
43%

Ellent kell,hogy mondjak Neked!



Ezt a betegség terjesztést az orkok találták ki,mivel el akarják foglalni a földet.Mivel nagyon le van gyengülve az ork hadsereg a Neptunon dúló Ork-redator haború miatt,így az Orkok királya ezt találta ki.Valljuk be ez egy hatalmas ötlet volt tőle!



A tesco pedig reptoid kézben van,ahogy az OTP,Philips és a tehénfejőgépgyárak is!Ezt már régóta tudja mindenki!Az az új "bizbaz" a teszkóban egy energiavámpír,kiszívja azokból az energiát akik megfogják,az energia átível téren és időn,majd egy csatlakozón keresztül feltöltik szépen lassan a reptoidok intergalaktikus űrhajójának akkumulátorait.Ezt a rengeteg energiát felhasználva a reptoidok átívelnek téren,időn és mindenféle lóf@szon ami még van,majd elfoglalják a földet.Mivel rendeget teszkós "bizbaz" van,így nagyon hamar összegyűlik az az energiamennyiség ami ehhez a projekthez szükséges!

Ezért nyomatékosan felszólítok minden embert,hogy ne menjen a teszkókba vásárolni!


Na viccet félretéve,fordulj orvoshoz,de sürgősen!!!!Neked vagy rengeteg időd van,vagy egyszerűen beteg az agyad édes öcsém!

2013. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ez meg hogy jön ide?


A mérgezett szőlőnek és paradicsomnak meg utána lehet nézni nemzetközi adatbázisokban, az egy dolog, hogy onnan kell értesülni, mert Magyarországon a mérgezett indiai szőlőt mélyen elhallgatták.


Nem az ujjamból szoptam ki.

2013. jan. 25. 00:02
 23/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy volt mérgezett szőlő meg mit tudom én mik,de nem kell összeesküvés elméleteket gyártani...Ennyire ráérsz?
2013. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!