Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet kapni olyan táplálékkieg...

Haaat kérdése:

Lehet kapni olyan táplálékkiegészítőt amiben minden szükséges vitamin és rostanyag megtalálható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy lehet-e kapni olyan táplálék kiegészítőt, vagy vitamint amibe valóban minden vitamin és nyomelem megtalálható?


Persze célravezetőbb lenne az egészséges táplálkozás, de lássuk be arra egyrészt nincs idő, másrészt ilyenkor télen sokkal drágábbak a zöldségek gyümölcsök.



#vitamin #tálplálékkiegészítő
2013. jan. 27. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Spirulina és chlorella algákra mondjkák, hogy teljes értékü táplálék. Minden nyomelem meg vitamin benne van ami kell, és olyan arányba amennyibe az jó nekünk.
2013. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm...gyógyszertában lehet kapni? Mert kb félóra és megyek.
2013. jan. 27. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugy tudom kapni gyogyszertárban is.


Illetve még most néztem egy érdekes videót, ezt is ajánlanám a figyelmedbe:


Dr. Lenkei Gábor - Élni jó!

http://www.youtube.com/watch?v=m_2zppAzt28


Plusz még érdemes lehet (az!) a méregtelenitőszervek kőtelenitése, és a lassan távozó mérgeknek a kivezetése.

2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma az Alle gyógyszertárában voltam.

Egy csinos, és segítőkész lány közölte, hogy itt semmilyen természetes anyagot nme fogok kapni, ami a legközelebb áll a természeteshez az a Supradyn és mindenféle van benne, ígyhát ezt vettem.


Mondom neki, okés és amit reklámoznak, az a felnőtteknek szánt gumicukor? Aztmondja az teljesen mesterséges, és nem a legjobb az összetétele. Ígyhát a supradyn maradt.


Nagyon elgondolkodtató, hogy a megelőző és immunerősítő készítmények igen ritkák, abból viszont sok van ami meggátolja, hogy megdögöljön az ember..hamár baj van azon próbálnak segíteni, de megelőzés...nincs.

2013. jan. 27. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ez eléggé elgondolkoztató. Meg az is hogy csak meseterséges dolgokkal foglalkoznak. És ez igy is marad amig van rá igény.
2013. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!