Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől vannak ilyen piros...

Mitől vannak ilyen piros kiütéseim?

Figyelt kérdés

Kb egy hete figyeltem meg, hogy a hasam, mellkasom tele van kiütés szerű piros foltokkal. Ha végighúzom a kezem a mellkasomon, érzem őket. De egyébként nem viszket, nem fáj, nem is érzem hogy ott van

Bocsi a kép minőségéért, webcamerával fotóztam:

[link]

[link]



2013. jan. 28. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami allergia lehet. Orvosnak mutasd meg, mert ez tényleg sok kiütés. Nekem is jött 2 db, de nem viszket. Én allergiára tippelek.
2013. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt az? Nekem is ilyen van, de az istennek sem jövök rá mitől. Semmi sem változott se az étrendemen, se a mosóporon se semmin..
2013. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nemtudom

még megvannak, csak nem nagyon van időm elmenni orvoshoz

de nem fáj nem viszket nem is tudom, hogy ott van

és énse változtattam semmin egyszer csak előjöttt :/

2013. febr. 4. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem viszket. Elvileg a héten bejutok bőrgyógyászhoz, akkor majd megírom nekem mitől van.
2013. febr. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm :)

meg ha megtennéd, azt is leírod, hogy mivel kell kezelni? van-e esetleg valami krém vagy házi gyógymód :)

2013. febr. 5. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, voltam, rózsahámlásom van. De nekem van egy nagyobb folt is, az volt az első és utána jött a sok kicsi.


A neten találsz róla sok mindent, nekem mondjuk nagyon viszket pedig sok helyen írják, hogy nem viszket vagy csak kicsit. Kaptam rá kikevert kenőcsöt sajnos meg nem mondom a nevét, mert a receptet ott kellett hagyni a tégelyre meg nem írták rá, meg aeriust kell szednem. A kenőcs valami szteroidos bánat lehet amúgy, mert csak a pöttyökre szabad kenni, csak vékonyan, csak egyszer egy nap.

Meg javasolt gyógyszertári testápolót, de azt mondta, ne kikevertet, hanem előre elkészítettet, valami jobb minőségűt, hogy ne száradjon ki a bőröm.


Nem szabad, fürdeni, szaunázni, sokat izzadni szóval edzeni sem, mert úgy általában minden irritálja. Zuhanyozni azt mondta szabad, langyos vízzel, meg szokott tusfürdővel de gyorsan. Ruhát is olyat kell viselni, ami nem izzaszt be.


Állítólag a hónap végére majd elmúlik. :(

2013. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na majd meglátjuk mi lesz :)

köszönöm az infót :D vannak itthon is mindenféle ilyen gyógykenőcsök, meg ilyen olajak (ilyen kis ampullába vannak, van amelyik sebekre jó, van amelyik pattanásra stb) majd utánanézek én is :)

2013. febr. 8. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet rá, nekem azt mondta, hogy a jó testápoló azért kell, hogy ne száradjon ki a bőröm, de amúgy kb. minden csak irritálja. :/ Még az is, ha leizzadok, vagy fürdök hát mondom rohadt jó.
2013. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!