Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlő. Megőrülök.4 éves...

Bárányhimlő. Megőrülök.4 éves fiam pár napja kapta el. Egyre több a pötty. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nincs más szer, csak ez a hintőpor?

Rengeteg van az arcán, nyakán, szemén, fülében... ezekre a helyekre nem is tudom rakni a hintőport. Itt ülök mellette 3 napja "ne vakard" ha csak nyúlna... mégis egyre rondább.

Nagyon aggódom... (Mert az én hátam vállam, dekoltázsom, arcom is tele van - gyerekkorom óta ezekkel a hegekkel.)

Minden jótanácsot szívesen fogadok...


2013. febr. 10. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Rám Irix Sprayt fúhtak, az arcomra pedig Firtst Aloe Vera-t és nem viszketett!

10/L

2013. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyre több a himlős megbetegedés! Lasan visszamegyünk 100 évet pedig ez a betegség is vissza lett szorítva, de az emberi felelőtlenség úgy látszik nagyobb!
2013. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3-as, te kevered a szezont a fazonnal. A fekete himlő lett eradikálva, a bárányhimlő mindig is jelen volt (és oltás se olyan sok ideje van ellene, ráadásul nem is sokan kérik).


Amúgy csak a hintőpor és türelem segít. És az, hogy vágd le tövig a körmeit, hogy ne kaparja el a hólyagokat.

2013. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
PoxClin hűsítő hab - gyógyszertárban kapható
2013. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

A poxclint megnézem ma a patikában. Nagyon jó lenne, köszönöm az ötletet!


Egész éjjel fent voltunk, szegényke nagyon szenved, a szemei miatt, valamint a kukacon, popón (popóban) lévő sebek miatt főként. Én még így szenvedni nem láttam... :(

Rögtön az elején tövig vágtam a körmeit... de csak kaparja.

2013. febr. 11. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!