Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés

Nem lógni akarok!

Tegnap reggel nagy fájdalomra keltem, egész nap rohadtul fájt a torkom, már valamennyire enyhült, de a takonytól nem kapok levegőt és szarul érzem magam. Az orvosom egyszer hasmenéssel kiírt 1 hétre, nem sajnálja az igazolásokat. Van egy betegségem ami miatt sokat hiányoztam meg járnom kell kb 2 havonta kontrollra, általában akkorra kapok időpontot amikor a legtöbb óránk van. Anyám azt mondta, hogy holnap menjek suliba mert így is sokat hiányzok. 101 órát hiányoztam eddig. Én így nem akarok menni, ilyenkor mindig a halálomon vagyok, csak remélni tudom, hogy holnapra legalább lázas leszek de már nem hiszem. Mit tegyek? Így nem tudok 7 órán keresztül ott ülni.

15/L


2013. febr. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyádnak biztos van hashajtója..
2013. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap reggel menj el dokihoz, és kérj igazolást.

Egyébként pedig egyet értek anyukáddal, egy kis náthába még nem kell belehalni.

2013. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom. De esküszöm alig bírok ülni is ilyenkor. Meg 2 percenként fújom az orromat mindt egy elmebeteg. Már évek óta ez van, hogy 1 hétig jól vagyok, 1 hétig haldoklom. Nem tudom miért lehet ez.
2013. febr. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!