Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkerülhető valahogy, hogy...

Elkerülhető valahogy, hogy orvoshoz kelljen mennem?

Figyelt kérdés
Kicsit fölfáztam, lehet talán vmi fertözéses dolog, igyekszem sokat inni melegen tartani a derekam, elkerülhető, hogy orsozhoz kelljen mennem? Ha igen egyébb tippek, hogy elmuljon?
2012. jan. 9. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Neocitran!!!1000mg C vitamin 3Xnaponta!Rengeteg folyadék,lehetöleg tea,mézzel citrommal!Melegen öltözz,meleg fürdö estére!ha teheted pihenj,aludd ki magad!
2012. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A felfázás is valójában bakteriális fertőzés. Lehet kísérletezni mindenféle házi módszerekkel de sok felesleges kellemetlenségtől mented meg magad ha most mész orvoshoz.

Ha a házi módszerek nem használnak(pl: tőzegáfonya, Urogin) akkor sehogy sem kerülheted el az orvost.

2012. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 20:41

A Neo Citran tényleg nagyon jó, csak éppen MEGfázásra, nem felfázásra.

A napi 3000mg C-vitaminnal meg jól el lehet valakit intézni ha hajlama van vesekőre.

2012. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fáj is a ... pisilés?


Én lehet, hogy pár napig megpróbálnám otthon kezelni magam, de csak pár napig. Ha semmi javulás, akkor orvos.



Első!

A Kérdező felfázott, nem MEG.


De ha már a megfázás kúrájánál tartunk.

Nem beszólni szeretnék, de szerintem felejtsük el a Coldrexet, a NeoCitránt és az összes ilyet. A megfázás azok közé a betegségek közé tartozik, amelyeket lehet kezelni természetes módokkal is. Ha már ezek ellen is rögtön bevetjük a gyógyszert, akkor mi ellen nem?

Ha bevesszük, akkor elnyomja a tüneteket - mellesleg a gyógyító céllal létrejövő esetleges hőemelkedést is -, mire azt hisszük, hogy mindent megtettünk a gyógyulás érdekében. A legtöbben tovább nem is foglalkoznak a dologgal.

Aztán legyengült a szervezetük, jön a következő kórság.

Felesleges ennyi paracetamol meg gyulladáscsökkentő.

2012. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem a pisilés nem fáj.

Csak éreztem hogy szúr a vesém.

2012. jan. 9. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a veséd fáj inkább ne kísérletezz, menj orvoshoz!
2012. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!