Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A actival extrából lehet úgy...

A actival extrából lehet úgy szedni hogy reggel délbe este vagy reggel és este? Mert az útmutatójába úgy van írva hogy naponta eggyet. Ja és az orvos mondta hogy kettőt

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 08:13
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és lehet e szedni mellé magne b6 ot is?
2013. febr. 11. 08:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy napi egyet, mert ha egészséges vagy, és sokkal többet eszel, akkor nem elősegíti a normál bélflóra fennállását, hanem elveszi az élőhelyét a sajátodnak. Aztán ha abbahagyod, könnyebben kapsz el valami bélhurutot.

Viszont mivel az orvosod mondta, gyanítom elkaptál valami hasmenéses betegséget, vagy antibiotikumot szedsz. Ilyenkor, mivel eleve sérült lehet a normál bélflóra, jót tehet, ha naponta megeszel egyet reggel, egyet meg este. Aztán ha meggyógyultál, elhagyhatod az egyiket.

2013. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És nyugodtan szedd a Magne b6-ot.
2013. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval ha beteg vagyok pl fáj a torkom stb akkor kell kettő?
2013. febr. 11. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szedsz rá antibiotikumot, akkor igen, mert az felborítja a normál bélflórát. Egyébként hacsak nem megy a hasad, fölösleges.
2013. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jézus, most olvasom, hogy activalról volt szó, valamiért én teljesen activiának olvastam :O


Szóval mind, amit eddig mondtam, az activiára vonatkozott.


Az actival más tészta. Abból azért kell kettőt szedni valószínűleg, mert a betegség miatt legyengül a szervezet, fokozottan kell odafigyelni a megfelelő vitamin- és ásványianyag- bevitelre, hogy minél hamarabb meggyógyulj. Ha meggyógyultál, akkor elég lesz egy is.

Ezzel viszont fölösleges magne b6-ot szedni, mer van benne b6 vitamin, és magnézium is.


Elnézést kérek, teljesen félreolvastam...

2013. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi baj köszönöm a figyelmeztetés
2013. febr. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!